Filtry

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 5 345,00 zł

Ubranie specjalne

Aktywne filtry

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ posiada certyfikat CNBOP. Komplet składa się z kurtki i spodni wykonanych z tkanin gwarantujących skuteczną ochronę Strażaka.

Cena 3 185,70 zł

Ubranie Rosenbauer Fire Max SF 2-cz OPZ

Prezentujemy dwuczęściowe (kurtka i „ciężkie” spodnie) ubranie specjalne Rosenbauer Fire Max SF zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Ubranie wykonane z Nomexu NXT.

Cena 3 975,00 zł

UBRANIE FHR 008 MAX PL 3-cz OPZ

3135UBRANIE FHR 008 MAX PL, komplet 3-częściowy dla PSP, OPZ. Ubranie składa się z kurtki i spodni FHR 008 Max PL oraz kurtki lekkiej - części ubrania FHR 018.

Cena 4 242,27 zł

Ubranie specjalne

Prezentujemy bezpieczne, wytrzymałe i zgodne z normami piaskowe ubrania specjalne przeznaczone dla strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Obecnie nowoczesna odzież ochronna wykonana zgodnie z normą zharmonizowaną PN-EN 469 ma konstrukcję warstwową. Oprócz materiału wierzchniego, który ma chronić strażaka głównie przed płomieniem i wysoką temperaturą wyposażona jest w barierę chroniącą przed wilgocią , której zadaniem jest odprowadzanie nadmiaru wody oraz ciepła wytwarzanego przez organizm ratownika podczas wysiłku fizycznego. W pożarniczym sklepie Strefa998.pl znajdziesz profesjonalne ubrania strażackie w piaskowym kolorze, w które zaopatrują się zarówno jednostki OSP, jak i PSP. Wysoki komfort użytkowania i solidność wykonania charakteryzują nowoczesne ubrania specjalne do działań ratowniczo-gaśniczych. Nowe ubranie bojowe w kolorze piaskowym, stworzono w celu zapewnienia maksymalnej ochrony dla strażaków, z jednoczesnym zagwarantowaniem doskonałego komfortu noszenia.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?