W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

close

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 5 750,00 zł

Sprzęt prewencyjny

Aktywne filtry

Mobilny aktywny system nagłośnieniowy KM1712

Mobilny aktywny system nagłośnieniowy, aktywna kolumna Kruger&Matz KM 1712 z czytnikiem kart pamięci, portem USB, wejściem AUX, modułem Bluetooth i radiem FM.

Cena 799,00 zł

Mobilny aktywny system nagłośnieniowy KM1715

Prezentujemy Mobilny aktywny system nagłośnieniowy KM1715. Przenośna kolumna KM 1715 posiada czytnik kart pamięci, port USB, wejście AUX oraz moduł Bluetooth.

Cena 1 180,00 zł

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 4 884,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 569,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 648,00 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 569,00 zł

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Fantom Brayden PRO LED

Fantom Brayden PRO LED to nowoczesny manekin do nauki z funkcją informacji zwrotnej raportującej o jakości wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 5 750,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

Sprzęt prewencyjny

Sprzęt szkoleniowy i prewencyjny  przystosowany do treningów i ćwiczeń to ważny element wyposażenia każdej jednostki ochrony przeciwpożarowej. W naszej ofercie posiadamy defibratory szkoleniowe AED oraz fantomy do ćwiczeń z wykonywania prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W tym celu zadbaliśmy o kompleksowe wyposażenie w sprzęt szkoleniowy i prewencyjny, niezbędny do przeprowadzania  szkoleń z zakresu pomocy przedmedycznej. Fantomy szkoleniowe w różnych rozmiarach doskonale sprawdzą się na szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy jak i do nauki obchodzenia się z poszkodowanym. Fantomy szkoleniowe do RKO to nasza odpowiedź na ciągłą potrzebę ćwiczeń dla  ratowników posiadających ukończony kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Specjalistyczny sprzęt  szkoleniowy i prewencyjny do ćwiczeń to podstawa wyposażenia każdej jednostki, która bierze udział w działaniach związanych z pomocą osób poszkodowanych w pożarach czy miejscowych zagrożeniach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć