Filtry

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 5 750,00 zł

Sprzęt prewencyjny

Podkategorie

Aktywne filtry

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 5 353,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 648,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 569,00 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 569,00 zł

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Fantom Brayden PRO LED

Fantom Brayden PRO LED to nowoczesny manekin do nauki z funkcją informacji zwrotnej raportującej o jakości wykonywanej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 5 750,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

Sprzęt szkoleniowy dla straży pożarnej

Sprzęt szkoleniowy i prewencyjny  przystosowany do treningów i ćwiczeń to ważny element wyposażenia każdej jednostki ochrony przeciwpożarowej. W naszej ofercie posiadamy defibratory szkoleniowe AED oraz fantomy do ćwiczeń z wykonywania prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W tym celu zadbaliśmy o kompleksowe wyposażenie w sprzęt szkoleniowy i prewencyjny, niezbędny do przeprowadzania  szkoleń z zakresu pomocy przedmedycznej. Fantomy szkoleniowe w różnych rozmiarach doskonale sprawdzą się na szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy jak i do nauki obchodzenia się z poszkodowanym. Fantomy szkoleniowe do RKO to nasza odpowiedź na ciągłą potrzebę ćwiczeń dla  ratowników posiadających ukończony kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Specjalistyczny sprzęt  szkoleniowy i prewencyjny do ćwiczeń to podstawa wyposażenia każdej jednostki, która bierze udział w działaniach związanych z pomocą osób poszkodowanych w pożarach czy miejscowych zagrożeniach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?