Kombinezon ochronny pszczelarski

Aktywne filtry

Kombinezon na osy i szerszenie HORNET - 1

Kombinezon HORNET-1 wykonany jest z trzech warstw. Wiele zmian znacznie zmniejszają ryzyko przypadków rozszczelnienia się połączeń podczas ekstremalnej pracy strażaków przy usuwaniu szerszeni na strychach, poddaszach itp.

Cena 498,15 zł

Kombinezon ochronny pszczelarski

Profesjonalny sprzęt strażacki nie tylko umożliwia bezpieczne gaszenie pożarów, ale także wykonywanie innych zadań przez jednostkę ratowniczo-gaśniczą. Do profesjonalnego sprzętu można zaliczyć kombinezon ochronny pszczelarski. Kombinezon ochronny pszczelarski to produkt, który przeznaczony jest również dla Strażaków. Jednym z zadań strażaków jest usuwanie gniazd owadów niebezpiecznych – szerszeni i os. W celu przystąpienia do usunięcia gniazd, należy zachować szczególną ostrożność. W celu zapewnienia bezpieczeństwa ratownikom jest należy zastosować odpowiednią ochronę. Idealnym zastosowaniem dla ochrony zdrowia i życia strażaka jest konieczność zastosowania specjalistycznego kombinezonu ochronnego.

Kombinezon ochronny pszczelarski jako dodatkowe wyposażenie strażackie

Ubrania przeciwko owadom zapewniają skuteczną ochronę całego ciała ratownika. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kilkuwarstwowej konstrukcji, uszczelnieniu połączeń oraz dokładności wykonania. Ten szczególny kombinezon ochronny pszczelarski to ochrona przed niebezpiecznymi owadami, które nie są w stanie przedostać się pod kombinezon, obuwie czy rękawice. Ważne, aby strażak do wykonywania zadań z tego zakresu, ubrany był w odpowiedni profesjonalny strój. Wyposażenie strażaka w kombinezon ochronny pszczelarski zwiększa skuteczność wykonywania działań. Ta specjalna odzież wprowadzi nowy, niespotykany komfort pracy przy gniazdach owadów. Idealnie sprawdzi się podczas długiej pracy, nawet w upalne dni. Jej zalety docenią zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, ceniący jakość, wygodę oraz nowoczesne rozwiązania.

Kombinezon ochronny pszczelarski - ubranie chroniące przed owadami

Kombinezon zabezpiecza ciało strażaka przed ukąszeniami os i szerszeni. Kombinezon ochronny pszczelarski pozwala na swobodne wykonywanie pracy podczas usuwania gniazd, jednocześnie zabezpiecza ciało ratownika. Kombinezon ochronny pszczelarski zapewnia komfort podczas wykonywanych zadań. Uzupełnieniem zestawu może być dodatkowo specjalny worek do rojów, za pomocą którego możliwe jest transportowanie szerszeni i os po przeprowadzonej akcji. W pracy z pszczołami funkcjonalny ubiór jest bardzo ważny. Dodatkowym elementem, który jest również istotny jest fakt wysokiej praktyczności szytego kombinezonu ochronnego. Jest to istotne, gdyż swoboda ruchów zapewnia komfort podczas szybko przeprowadzonej akcji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznego sprzętu w naszym Sklepie. Dobrze dobrana odzież ochronna to priorytet, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?