WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 1 040,00 zł - 3 399,00 zł

Nasobne Hytera

Aktywne filtry

Radiotelefon HYTERA BP565

Radiotelefon przenośny hytera BP565 to idealny sprzęt dla strażaków. W komplecie z urządzeniem: akumulator, antena, ładowarka biurkowa i klips do pasa.

Cena 1 040,00 zł

Radiotelefon przenośny Hytera HP-785

Radiotelefon przenośny Hytera HP785 - zwiększony zasięg, wyższy poziom wytrzymałości, Bluetooth, pozycjonowanie przy użyciu GPS i GLONASS. Łatwa do przenoszenia i minimalistyczna konstrukcja przynosi korzyści użytkownikom.

Cena 3 399,00 zł

Radiotelefon nasobny HYTERA

Hytera Communications Corporation Limited jest globalną firmą z siedziba  w Chinach specjalizującą się w produkcji urządzeń komunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu czy przedsiębiorstw, które cenią sobie możliwość komunikacji na najwyższym poziomie. Hytera słynie z inwestycji w badania i rozwój a ciekawostką jest to, że jak podaje producent – ponad 40% zatrudnionych pracowników to pracownicy badawczo-rozwojowi pracujący w dziesięciu centrach badawczych. Powyższe powoduje, że oferowane produkty są niezawodne i niezwykle innowacyjne.

Profesjonalna mobilna komunikacja radiowa

Telefony nasobne HYTERA są nieocenionym sprzętem w pracy służb, dla których skuteczna komunikacja w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach jest kluczowa. Błąd wywołany brakiem komunikacji może przynieść katastrofalne skutki dla biorących udział w akcji Strażaków a także dla osób poszkodowanych, którym niosą pomoc. W naszej ofercie posiadamy m.in. model telefonów nasobnych HYTERA HYT TC-610 z linii profesjonalnej, który dzięki odporności na wilgoć i zapylenie umożliwi skuteczną komunikację w najtrudniejszych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowana ofertą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?