Nasobne Hytera

Aktywne filtry

Radiotelefon HYTERA BP565

Radiotelefon przenośny hytera BP565 to idealny sprzęt dla strażaków. W komplecie z urządzeniem: akumulator, antena, ładowarka biurkowa i klips do pasa.

Cena 1 222,00 zł

Radiotelefon nasobny HYTERA

Hytera Communications Corporation Limited jest globalną firmą z siedziba  w Chinach specjalizującą się w produkcji urządzeń komunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego, transportu czy przedsiębiorstw, które cenią sobie możliwość komunikacji na najwyższym poziomie. Hytera słynie z inwestycji w badania i rozwój a ciekawostką jest to, że jak podaje producent – ponad 40% zatrudnionych pracowników to pracownicy badawczo-rozwojowi pracujący w dziesięciu centrach badawczych. Powyższe powoduje, że oferowane produkty są niezawodne i niezwykle innowacyjne.

Profesjonalna mobilna komunikacja radiowa

Telefony nasobne HYTERA są nieocenionym sprzętem w pracy służb, dla których skuteczna komunikacja w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach jest kluczowa. Błąd wywołany brakiem komunikacji może przynieść katastrofalne skutki dla biorących udział w akcji Strażaków a także dla osób poszkodowanych, którym niosą pomoc. W naszej ofercie posiadamy m.in. model telefonów nasobnych HYTERA HYT TC-610 z linii profesjonalnej, który dzięki odporności na wilgoć i zapylenie umożliwi skuteczną komunikację w najtrudniejszych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowana ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?