Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Gaśnica proszkowa ABC min. 6 kg

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC przeznaczona do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Możliwość wielokrotnego napełniania.

Cena 125,00 zł

Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E mieści aż 12 kg środka gaśniczego. Jest to ilość pozwalająca na szybkie i skuteczne stłumienie pożaru.

Cena 268,00 zł

Gaśnica proszkowa 9kg GP-9x ABC/E

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. Stanowi konieczne zabezpieczenie przeciwpożarowe pojazdów oraz budynków. Doskonale sprawdza się przy pożarach, które jeszcze nie zdołały się rozwinąć.

Cena 190,00 zł

Gaśnica proszkowa

Gaśnice proszkowe serii GP-  ABC/E przeznaczone są do gaszenia pożarów w zarodku ciał stałych pochodzenia organicznego, przy spalaniu których występuje zjawisko żarzenia (drewno, papier itp. materiały),cieczy palnych i substancji stałych (rozpuszczalniki, pasty do podłogi, topiące się tworzywa sztuczne),gazów palnych (gaz miejski, metan, propan-butan).Gaśnice wyposażone są w szybkootwieralny zawór z manometrem, który umożliwia stałą kontrolę sprawności gaśnicy. Zróżnicowanie  pojemności gaśnic pozwala na ich wielorakie zastosowanie. Są szczególnie zalecane do zabezpieczania różnych typów samochodów, garaży, magazynów, hurtowni, zakładów  przemysłowych i energetycznych, biur, hoteli i mieszkań. Polecana są ze względu na rewelacyjną skuteczność gaśniczą proszku "FAVORIT TERTIA".W gaśnicach ABC możliwość gaszenia urządzeń elektrycznych o napięciach do 1000V.Gaśnice proszkowe w wersji  "energetycznej", z literką E po dopuszczeniu przez Instystut Energetyki mogą gasić pożary urządzeń elektrycznych pod napięciem do 123 kV.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć