Filtry

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 489,00 zł

Gaśnica proszkowa ABC min. 6 kg

Aktywne filtry

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC przeznaczona do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Możliwość wielokrotnego napełniania.

Cena 189,00 zł

Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E mieści aż 12 kg środka gaśniczego. Jest to ilość pozwalająca na szybkie i skuteczne stłumienie pożaru.

Cena 489,00 zł

Gaśnica proszkowa 9kg GP-9x ABC/E

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. 

Cena 307,00 zł

Gaśnica proszkowa

Gaśnice proszkowe przeznaczone są do gaszenia pożarów w zarodku ciał stałych pochodzenia organicznego (drewno, papier), cieczy palnych i substancji stałych (rozpuszczalniki, pasty do podłogi, topiące się tworzywa sztuczne), gazów palnych (gaz miejski, metan, propan-butan). Gaśnica proszkowa wyposażona jest w szybko otwieralny zawór z manometrem, który umożliwia stałą kontrolę sprawności gaśnicy. Gaśnica proszkowa jest najbardziej uniwersalnym typem gaśnicy – ten popularny model najczęściej spotkamy w różnych instytucjach, biurach czy też w środkach administracji publicznej. Gaśnica proszkowa charakteryzuje się największą skutecznością.

Gaśnica proszkowa do pożarów

Gaśnica proszkowa do pożarów typu A, B, C charakteryzuje się zróżnicowaną pojemnością. Pozwala na ich wielorakie zastosowanie. Są szczególnie zalecane do zabezpieczania różnych typów samochodów, garaży, magazynów, hurtowni, zakładów przemysłowych i energetycznych, biur, hoteli i mieszkań. Gaśnice proszkowe polecane są ze względu na wysoką skuteczność gaśniczą proszku "FAVORIT TERTIA". W gaśnicach proszkowych do pożarów typu A, B, C istnieje możliwość gaszenia urządzeń elektrycznych o napięciach do 1000V. Gaśnice proszkowe w wersji "energetycznej" z literką E, po dopuszczeniu przez Instytut Energetyki, mogą gasić pożary urządzeń elektrycznych pod napięciem do 123 kV. Ze względu na duży wybór gaśnic dostępnych w ofercie naszego Sklepu, zachęcamy do kontaktu przed zakupem – chętnie pomożemy dobrać dla Państwa gaśnicę uwzględniając miejsce, w którym będzie się znajdować.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?