Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Piła do cięcia stali i betonu

Przecinarka Stihl TS 700

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

Cena 5 899,00 zł

Przecinarka Stihl TS 420

Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

Cena 4 549,00 zł

Piła do cięcia stali i betonu 

Od wielu lat przecinarki STIHL stosowane są z powodzeniem podczas akcji ratowniczych, remontów dróg, prac budowlanych itp. Innowacyjne rozwiązania techniczne i bogate wyposażenie umożliwiają łatwą, precyzyjną i szybką pracę oraz zmniejszają potrzebne nakłady konserwacyjne do minimum. Przecinarki STIHL cieszą się wyjątkową renomą i są na wyposażeniu wielu samochodów ratowniczo-gaśniczych. Ich najważniejszymi cechami są niezawodność oraz trwałość. Najpopularniejszymi modelami są oczywiście przecinarki spalinowe. Podczas pracy tego typu przecinarką niezbędne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności, ponieważ praca wykonywana jest tarczą tnącą poruszającą się z bardzo wysoką prędkością obrotową. Doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że produkty STIHL są godne zaufania - pracują bezawaryjnie, są łatwe w obsłudze i eksploatacji. Urządzenia marki STIHL są projektowane z myślą o bezpieczeństwie i ekologii. W naszej ofercie przedstawiamy dwa typy przecinarek TS 700 i TS 420 wybór należy do Państwa. Pracownicy STRERY998 chętnie doradzą jaki model wybrać.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć