Piła do cięcia stali i betonu

Aktywne filtry

Przecinarka Stihl TS 700

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

Cena 7 399,00 zł

Przecinarka Stihl TS 420

Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

Cena 5 699,00 zł

Piła do betonu  

Piła do betonu stosowane są z powodzeniem podczas akcji ratowniczych, remontów dróg czy prac budowlanych. Innowacyjne rozwiązania techniczne i bogate wyposażenie umożliwiają łatwą, precyzyjną i szybką pracę oraz zmniejszają potrzebne nakłady konserwacyjne do minimum. Piła do betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym. Przeznaczona do stosowania w przypadku, gdy rodzaj i grubość materiału przeznaczonego do cięcia wymagają dużej mocy silnika.

Piła tarczowa

Piła tarczowa została zaprojektowana do cięcia stali i betonu. Doskonale sprawdzi się w przydomowym warsztacie oraz w wyposażeniu jednostek strażackich. Posiada wytrzymałą obudowę. Piła tarczowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów co zapewnia jej funkcjonalność przez długi okres czasu. Urządzenie posiada wyprofilowaną rękojeść, która zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Piła tarczowa to bardzo popularny rodzaj piły. Piła tarczowa wymaga dużej ostrożności, gdyż nieumiejętne użytkowanie spowoduje niebezpieczeństwo dla zdrowia - dlatego sprzęt jest przeznaczony dla doświadczonych osób, aby zapobiec uszczerbku na zdrowiu.

Przecinarka

Przecinarka pozwala na spełnieniu Państwa oczekiwań wobec wyznaczonych wymagań realizowanych w pracy. Poziom zadowolenia z jakości produktu wynika z doboru odpowiedniego sprzętu, a przede wszystkim na doborze odpowiedniego modelu produktu. Przecinarki marki STIHL cieszą się wyjątkową renomą i są na wyposażeniu wielu samochodów ratowniczo-gaśniczych. Ich najważniejszymi cechami są niezawodność oraz trwałość. Najpopularniejszymi modelami są oczywiście przecinarki spalinowe. Podczas pracy tego typu przecinarką niezbędne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności.

Piła do stali

Piły do stali przede wszystkim charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Piły do stali z regulacją ułatwiają cięcie materiałów pod różnym kątem, co zdecydowanie ułatwia pracę. Ważne jest, aby piła do stali po zamontowaniu i przygotowaniu do pierwszego uruchomienia była nasmarowana. Pierwsze uruchomienie odbywa się bez jej obciążenia, tak aby sprawdzić poprawność jej działania. Przy poszukiwaniu odpowiedniego urządzenia w ofercie naszego Sklepu warto dokładnie zapoznać się z ich specyfikacją, dzięki temu sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?