Kategorie

Piła do cięcia stali i betonu

  • Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

    5 899,00 zł
    Wyświetl Dodaj do zapytania
  • Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

    4 549,00 zł
    Wyświetl Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Piła do cięcia stali i betonu 

Od wielu lat przecinarki STIHL stosowane są z powodzeniem podczas akcji ratowniczych, remontów dróg, prac budowlanych itp. Innowacyjne rozwiązania techniczne i bogate wyposażenie umożliwiają łatwą, precyzyjną i szybką pracę oraz zmniejszają potrzebne nakłady konserwacyjne do minimum. Przecinarki STIHL cieszą się wyjątkową renomą i są na wyposażeniu wielu samochodów ratowniczo-gaśniczych. Ich najważniejszymi cechami są niezawodność oraz trwałość. Najpopularniejszymi modelami są oczywiście przecinarki spalinowe. Podczas pracy tego typu przecinarką niezbędne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności, ponieważ praca wykonywana jest tarczą tnącą poruszającą się z bardzo wysoką prędkością obrotową. Doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że produkty STIHL są godne zaufania - pracują bezawaryjnie, są łatwe w obsłudze i eksploatacji. Urządzenia marki STIHL są projektowane z myślą o bezpieczeństwie i ekologii. W naszej ofercie przedstawiamy dwa typy przecinarek TS 700 i TS 420 wybór należy do Państwa. Pracownicy STRERY998 chętnie doradzą jaki model wybrać.