WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Podpinka linkowa

Aktywne filtry

Podpinka wężowa

Podpinki wężowe do podwieszania węży pożarniczych - szczególnie pomocne przy prowadzeniu akcji gaśniczej z wykorzystaniem drabiny. Linki ze stalowym haczykiem.

Cena 42,00 zł

Podpinka linkowa

Podpinka linkowa służy do podwieszenia węża pożarniczego podczas akcji ratowniczo-gaśniczej przy wysokich drabinach, urządzeń podnoszących, klatkach schodowych. Podpinka linkowa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy strażaka. Podpinka linkowa składa się z linki polipropylenowej zakończonej pętlą i haczykiem stalowym. Służy pomocnikowi i prądnikowi do podwieszania węża tłocznego podczas działań ratowniczych.

Podpinki linkowe do akcji strażackich

Podpinki linkowe pomagają zabezpieczyć pracę strażaków. Głównym zastosowaniem podpinki linkowej jest zapewnienie stabilizacji i bezpieczeństwa linii wężowych. Podwieszenie podpinki linkowej wymaga zastosowania trwałego, wytrzymałego i łatwego w użyciu sprzętu, który można swobodnie wykorzystać na podnośnikach czy drabinach. Podczas działań ratowniczo-gaśniczych Straż Pożarna musi być odpowiednio wyposażona w niezawodny sprzęt, gwarantujący bezpieczeństwo w momencie akcji. Niezwykle ważnym elementem jest podstawowe wyposażenie strażaka-ratownika. Są to między innymi linki podpinki linkowe umożliwiające solidne mocowanie węży strażackich podczas podawania strumieni gaśniczych. Zdecydowanie jest to dodatkowa ochrona. W ofercie naszego sklepu posiadamy podpinki linkowe wysokiej jakości, które są zgodne z wymogami KSRG.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?