Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Akcesoria do latarek

Nasadka czerwona do sterowania ruchem

Prezentujemy Nasadki w kolorze czerwonym do sterowania ruchem. Nasadki na latarki 2000, 2010, 8050, 8060 - do kierowania działaniami ratowniczymi po zmroku.

Cena 53,33 zł

Nasadka żółta do sterowania ruchem

Nasadka w kolorze żółtym na latarki - do sterowania ruchem podczas prowadzenia działań ratowniczych w nocy lub w warunkach niedostatecznej widoczności.

Cena 53,33 zł

Ładowarki do latarek

W naszym sklepie możecie Państwo zakupić latarki zasilane bateriami AA np. Nightstick XPP-5418; z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym np. NIGHTSTICK ATEX XPR - 5522GM oraz akumulatorami dającymi możliwość wielokrotnego ładowania np. NIGHTSTICK TAC-500. Takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne i wygodne - zamiast ciągłego dokupywania baterii zaopatrujemy się w kilka akumulatorów i bardziej ekologiczne.  Do ich ładowania potrzebne są specjalne ładowarki, zasilanie z gniazda sieciowego. Aby zapewnić ciągły dostęp źródła energii dla naszych latarek wystarczy zaopatrzyć jednostkę w ładowarkę do latarek dającą możliwość jednoczesnego, ciągłego  ładowania większej ilości akumulatorów. Wystarczy, że będziemy pamiętać o włożeniu rozładowanego akumulatora do ładowarki  i nasze oświetlenie będzie zawsze gotowe do użycia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć