WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

AED iPAD

AED iPAD

Oferujemy defibrylatory iPAD firmy CU Medical Systems. W katalogu producenta znajdziemy nie tylko defibrylatory AED ale również wielofunkcyjne defibrylatory dla personelu medycznego. Dzięki wysokim standardom jakości i bezpieczeństwa urządzenia są innowacyjne i łatwe w użyciu. Półautomatyczne defibrylatory Defibrylator AED iPAD SP1 - wbudowany tryb pediatryczny oraz Defibrylator CU Medical iPAD SP2 są defibrylatorami zewnętrznymi analizującymi, czy rytmy serca pacjenta i EKG wymagają defibrylacji. Wyświetlacze LCD wskazują na stan urządzenia, poziom naładowania baterii i stan elektrod. Defibrylatory AED iPAD są zdecydowanie dobrym wyborem. 

Akcesoria do defibrylatorów AED iPAD

Żeby defibrylator bał zawsze sprawny i gotowy do użycia należy zadbać o wyposażenie go w odpowiednie, dedykowane do danego modelu akcesoria. Tak również jest w przypadku defibrylatorów AED iPAD. Chociaż kupując automatyczny Defibrylator AED iPAD SP1 w zestawie otrzymujemy jednorazową litową baterię – czas jej przechowywania wynosi 5 lat. Po tym okresie lub po jej wyładowaniu należy ją wymienić na znajdująca się w ofercie naszego sklepu baterię CU Medical iPAD do defibrylatora SP1. Wymiennym elementem są również elektrody. Doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie w elektrody pozwalające na udzielenie pomocy osobom dorosłym i dzieciom. Do defibrylatorów iPAD dedykowane są Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD, które również posiadamy w naszej ofercie.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Defibrylator AED iPAD SP1

Automatyczny, zewnętrzny Defibrylator AED iPAD SP1 z wbudowanym trybem pediatrycznym posiada w zestawie elektrody przeznaczone dla osób dorosłych oraz dzieci.

Cena 5 184,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?