AED iPAD

AED iPAD

Oferujemy defibrylatory iPAD firmy CU Medical Systems. W katalogu producenta znajdziemy nie tylko defibrylatory AED ale również wielofunkcyjne defibrylatory dla personelu medycznego. Dzięki wysokim standardom jakości i bezpieczeństwa urządzenia są innowacyjne i łatwe w użyciu. Półautomatyczne defibrylatory Defibrylator AED iPAD SP1 - wbudowany tryb pediatryczny oraz Defibrylator CU Medical iPAD SP2 są defibrylatorami zewnętrznymi analizującymi, czy rytmy serca pacjenta i EKG wymagają defibrylacji. Wyświetlacze LCD wskazują na stan urządzenia, poziom naładowania baterii i stan elektrod. Defibrylatory AED iPAD są zdecydowanie dobrym wyborem. 

Akcesoria do defibrylatorów AED iPAD

Żeby defibrylator bał zawsze sprawny i gotowy do użycia należy zadbać o wyposażenie go w odpowiednie, dedykowane do danego modelu akcesoria. Tak również jest w przypadku defibrylatorów AED iPAD. Chociaż kupując automatyczny Defibrylator AED iPAD SP1 w zestawie otrzymujemy jednorazową litową baterię – czas jej przechowywania wynosi 5 lat. Po tym okresie lub po jej wyładowaniu należy ją wymienić na znajdująca się w ofercie naszego sklepu baterię CU Medical iPAD do defibrylatora SP1. Wymiennym elementem są również elektrody. Doskonałym rozwiązaniem jest zaopatrzenie w elektrody pozwalające na udzielenie pomocy osobom dorosłym i dzieciom. Do defibrylatorów iPAD dedykowane są Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD, które również posiadamy w naszej ofercie.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Defibrylator CU Medical iPAD SP2

Defibrylator CU Medical iPAD SP2 z wewnętrzną pamięcią przechowywania danych. Defibrylator zasilany baterią wielokrotnego ładowania 11,1V DC, 1,9Ah Li-ion.

Cena 8 158,00 zł

Defibrylator AED iPAD SP1 - AUTOMATYCZNY

W pełni automatyczny defibrylator zewnętrzny (urządzenie samo decyduje i uwalnia wyładowanie defibrylacyjne, informując uprzednio o tym użytkownika)

Cena 6 264,00 zł

Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD

Elektrody uniwersalne SP1/SP2 CU Medical iPAD do defibrylacji dzieci i osób dorosłych. Wystający poza opakowanie kabel pozwala na podłączenie przed użyciem AED.

Cena 291,60 zł

Bateria CU Medical iPAD do defibrylatora SP1

Oferujemy akcesorium do automatycznego defibrylatora SP1- Baterię CU Medical iPAD. Bateria Li/MnO2 12V/4,2Ah Longlife z pięcioletnią przydatnością do użycia.

Cena 856,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?