Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Akcesoria HI-LIFT

FK1 Fix-it-Kit

Zestaw podstawowych części FK1 Fix-it-Kit przeznaczony do serwisowania wszystkich podnośników HI-LIFT JACK. W zestawie kołki, sprężyny, śruba z nakrętką i smar.

Cena 92,25 zł

BL250 Bumper Lift

Uchwyt podnośnika Hi-Lift BL250 Bumper Lift zaprojektowany do łatwego podnoszenia pojazdu za stalowy, najbardziej zakrzywiony zderzak. Udźwig 1361 kg.

Cena 172,20 zł

LM100 Lift-Mate

Prezentujemy LM100 Lift-Mate do podnośnika Hi-Lift, posiadający udźwig do 2.273 kg. Lift-Mate z gumowanymi haki i gumową podkładką chroniącymi oponę i koło.

Cena 246,00 zł

HKB Handle Keeper Black

Handle Keeper Black to wykonane z poliuretanu, wytrzymałe akcesorium Hi-Lift, przydatne podczas przechowywania i transportu narzędzi. Prosta instalacja.

Cena 86,10 zł

Akcesoria HI-LIFT

W tej kategorii oferujemy akcesoria do podnośnika Hi-Lift. Uchwyt BL250 Bumper Lift zaprojektowany został do metalowych zderzaków. Dzięki pasom do kół LM 100 niemalże każde koło może stać się punktem zaczepienia. Zużyte elementy eksploatacyjne do podnośników Hi-Lift wymienicie Państwo za pomocą zestawu naprawczego FK1 Fix-it-Kit a jego bezpieczne i łatwe przechowywanie zapewnia uchwyty HKB Handle Keeper Black. Zachęcamy do zakupu oferowanych akcesoriów Hi-Lift.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć