Megafon

Aktywne filtry

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W to niezbędny sprzęt dla koordynatora akcji ratowniczej lub przekazywanie komunikatów do lokalnej ludności.

Megafony ręczne 

Poręczne megafony przenośne z mikrofonem i syreną o różnej mocy wzmocnienia dźwięku, należą do nowej serii DH typu horn i mogą być wykorzystywane podczas działań ratowniczych. Do jego budowy wykorzystano układy scalone nowej generacji, dzięki czemu megafon charakteryzuje się dużą mocą, wysokim poziomem dźwięku, małą wagą i dużym zasięgiem. Megafony przenośne stanowią niezbędny ekwipunek każdego ratownika wodnego. Lekki i kompaktowy, doskonale spełnia swoje zadanie i usprawnia kontrolowanie bezpieczeństwa na basenie oraz w kąpieliskach.

Megafony serii DH - głośnik tubowy

Megafony serii DH mogą służyć do komunikowania się zespołu podczas wszelkich działań ratowniczych. Zapewnia duży zasięg i nie przekształca głosu, gwarantując w ten sposób, że każdy komunikat zostanie zrozumiany przez odbiorców. Megafon został wyposażony w pasek zapewniający wygodny chwyt. Dzięki dodatkowemu paskowi można komfortowo używać megafonu nawet w trudnych warunkach. Użytkownicy megafonów mogą sprawnie przekazać informację, gdyż siła i moc megafonów pozwala na przenoszenie głosu ekspresywnie bez zniekształceń. Dzięki jego zastosowaniu, każda osoba znajdująca się na przykład w sytuacji zagrażającej życiu dokładnie zrozumie polecenie usłyszane z megafonu.

Nowoczesny megafon przenośny do zadań specjalistycznych

Megafony do zadań specjalny są produktem dla każdego użytkownika, niezależnie od tego czy jest się profesjonalistą czy też osobą indywidualną. Megafony sprawdzą się idealnie podczas dużych aktywności na świeżym powietrzu na przykład podczas imprez sportowych w plenerze, demonstracji lub akcji ratunkowej. Megafony zapewniają skuteczną komunikację i jest niezawodny w swojej solidności.

Megafony dla straży

Megafon pomaga w skutecznej koordynacji większych zgromadzeń ludzkich, na przykład na demonstracji lub podczas imprez sportowych. Spiralny kabel pomiędzy megafonem a uchwytem jest elastyczny, co w każdym momencie zapewnia łatwość obsługi.

Obsługa megafonu jest niezwykle bardzo prosta. Na mikrofonie znajdują się oprócz włącznika/wyłącznika zrozumiale oznaczone przyciski do trybu mowy, odtwarzania i nagrywania, oprócz tego można włączyć opcję płynnego regulowania głośności. Przy niesprzyjającej pogodzie nie trzeba się martwić o funkcjonowanie urządzenia. Megafon dzięki obudowie z tworzywa sztucznego jest odporny na zabrudzenia i warunki atmosferyczne. Tuba posiada ochronne krawędzie gumowe, a profesjonalnie zabezpieczona komora baterii poradzi sobie nawet w złych warunkach atmosferycznych. Atutem megafonu jest przekazywanie za pomocą siły, nie tylko głosu, ale jego ekspresywność – jest to niezwykle ważne podczas akcji ratowniczej. Megafon czy też potocznie mówiąc tuba nagłośnieniowa to idealne urządzenie, które jest niezwykle pomocne wśród zadań ratowniczych lub po prostu miejscach masowych. Jest to przydatne i funkcjonalne urządzenie, które powinno być w wyposażeniu każdej jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Na co zwrócić uwagę kupując megafon, jakie parametry są istotne? 

1. Moc: Ważne jest, aby wybrać megafon o odpowiedniej mocy, aby dźwięk był słyszalny w odpowiednim odległości.

2. Źródło zasilania: Wybierz megafon z właściwym źródłem zasilania, który odpowiada Twoim potrzebom. Możesz wybrać megafon zasilany bateriami lub zasilany prądem.

3. Waga: Megafon powinien być łatwy do przenoszenia, więc trzeba zwrócić uwagę na jego wagę.

4. Funkcje: Niektóre megafony mogą mieć dodatkowe funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz MP3 lub radio FM.

5. Wytrzymałość: Megafon powinien być wytrzymały i odporny na uszkodzenia, zwłaszcza jeśli będzie używany na zewnątrz.

6. Cena: Cena jest również ważnym czynnikiem, ale nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym. Warto wybrać megafon, który oferuje najlepszą jakość i odpowiednie funkcje dla Twoich potrzeb.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?