W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Megafon

Aktywne filtry

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W

Megafon DH-09 przenośny typu horn 25W to niezbędny sprzęt dla koordynatora akcji ratowniczej lub przekazywanie komunikatów do lokalnej ludności.

Cena 137,75 zł

Megafon

Megafon służy do przesyłania komunikatów dźwiękowych na znaczne odległości. Używają ich często dowódcy podczas akcji ratowniczych,  sędziowie na regatach oraz trenerzy sportów wodnych takich jak żeglarstwo, kajakarstwo i wioślarstwo, ratownicy na plażach. Wszystko da się sprawnie przekazać za pomocą siły oraz mocy tego megafonu, który potrafi przenosić nie tylko głos, ale jego ekspresywność, zachowując jednak wyraz przekazu i nie zniekształcając go – w ten sposób każdy może zrozumieć, co się dzieje i co należy robić. Megafon jest niezbędny dla koordynatora akcji ratowniczej.Mobilne megafony typu Horn to najlepsze megafony do zadań specjalnych, a zwłaszcza do sprawnej oraz efektywnej komunikacji podczas akcji ratowniczych, komunikacji między ratownikami, czy o transmitowania komunikatów do lokalnej ludności.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć