Radiotelefony MOTOROLA

Aktywne filtry

Mikrofonogłośnik do MOTOROLA MDPMMN4027

Mikrofonogłośnik RSM do radiotelefonu MOTOROLA to przydatne akcesorium umożliwiające prowadzenie skutecznej konwersacji bez konieczności sięgania do kieszeni.

Cena 248,00 zł

Akumulator do GP340,GP360, GP380

Oferujemy oryginalne Akumulatory dedykowane do telefonów MOTOROLA GP340, GP360 oraz GP380. Akumulatory o pojemności 1300 mAh.

Akcesoria do Motorola

Akcesoria do radiotelefonów tworzone są w celu zwiększenia możliwości urządzenia, zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania czy prostoty obsługi. Posiadając dany model urządzenia zamiast kupować nowszy lub bardziej rozbudowany zestaw można za pomocą akcesoriów dostosować sprawdzony model do swoich potrzeb. Część akcesoriów nie ma na celu zwiększenia funkcjonalności a ochronę urządzenia. Odpowiednie zabezpieczenie sprzętu, który w działaniach prowadzonych na otwartej przestrzeni jest narażony na kontakt z wodą – zapewni jego długie użytkowanie.

Mikrofonogłośnik z redukcją hałasu

W tej kategorii umieściliśmy akcesoria dedykowane do radiotelefonów Motorola. Polecamy mikrofonogłośniki, które umożliwią komunikację bez konieczności wyciągania urządzenia z kieszeni. Mikrofonogłośnik PSM będzie kompatybilny z radiotelefonami Motorola DP, które również posiadamy w swojej ofercie. Zaletą urządzenia jest funkcja redukcji hałasu co może okazać się bezcenne w trakcie działań prowadzonych np. przy ruchliwej drodze. Zachęcamy do rozszerzenia możliwości radiotelefonów Motorola za pomocą akcesoriów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?