Filtry

Cena

Cena

  • 159,00 zł - 666,00 zł

Radiotelefony HYT / HYTERA

Aktywne filtry

Mikrofonogłośnik HYTERA SM26N1

Mikrofonogłośnik do radiotelefonu HYTER SM26M1 dedykowany do modeli PD405, PD415, PD505, PD505LF i PD565. Model z gniazdem audio 3,5 mm pod dodatkową słuchawkę.

Cena 347,00 zł

Futerał/kamizelka HYTERA -LCBN13

W prezentowanym, uniwersalnym Futerale/kamizelce HYTERA -LCBN13 na radiotelefon znajdzie się również miejsce na akcesoria. Zakładany na klatkę piersiową.

Cena 159,90 zł

Akcesoria do HYTERA

Chociaż oferowane w naszej sprzedaży radiotelefony posiadają wszystkie niezbędne do użytkowania elementy takie jak akumulatory, ładowarki, klipsy do pasków – warto uzupełnić zestaw o akcesoria, które rozszerzą możliwości urządzenia lub pozwolą na jego należyte zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami środowiskowymi. W tej kategorii znajdziecie Państwo akcesoria do radiotelefonów HYTERA.

Mikrofonogłośnik, pokrowiec

Dzięki mikrofonogłośnikom komunikacja podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych będzie zdecydowanie skuteczniejsza. W warunkach, gdy zależy nam na czasie lub nasze dłonie zabezpieczone są rękawicami ochronnymi wyjmowanie radiotelefonu z kieszeni może być kłopotliwe. Dodatkowe wyposażenie w mikrofonogłośnik zniweluje problem. Natomiast aby zapewnić długą żywotność urządzenia warto przechowywać go w specjalnym futerale chroniącym przed zalaniem. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?