Szperacze

Aktywne filtry

Latarka szperacz Mactronic X-PISTOL GEN2

Latarka szperacz Mactronic X-PISTOL GEN2 1500lm z funkcją fokus to nowoczesna odsłona szperacza pistoletowego. Czas pracy do 10h, waga 752g, zasięg do 530 m.

Cena 450,00 zł

Szperacz MACTRONIC M-FIRE SL112

Najnowszy szperacz wykonany przez firmę MACTRONIC  przeznaczony dla Straży Pożarnej podczas działań w trudnych warunkach.

Cena 1 220,00 zł

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS™ z ruchomą głowicą i zasięgiem ponad 550m to idealne narzędzie do użycia podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych 

Cena 1 900,00 zł

Latarka typu szperacz

Niektóre sytuacje zmuszają nas, aby zadysponować silne źródło światła. W celu zabezpieczenia terenu lub polepszeniu warunków, w których jesteśmy możemy użyć szperaczy latarek. Szperacze latarki LED dostarczają nam źródło światła w wysokiej jakości stosunkowo od niedawna. Przenośne źródła światła zaczęły być znacznie wydajniejsze niż ich starsze wersje z żarówkami wolframowymi. Odpowiednia optyka odbłyśnika oraz zastosowanie mocnej soczewki pozwalają bez trudu osiągać zasięg 200 metrów i więcej. Istnieje jednak kategoria szperaczy latarek, która oferuje znacznie większy zasięg i do tego szeroki snop światła. Mamy tu na myśli szperacze w wersji LED – czyli ręczne reflektory do zadań specjalnych na ekstremalne warunki. Szperacze latarki to urządzenia niezwykle przydatne, które często są wykorzystywane podczas działań Strażaków. Wiele akcji ratowniczych prowadzone są po zmierzchu lub w warunkach niedostatecznie widocznych np. zadymionych lub nieoświetlonych. W celu ułatwienia i zabezpieczenia terenu, na którym przeprowadzana jest akcja ratownicza Strażacy często wykorzystują szperacze latarki. Zapewniają one silne źródło światła – zapewniając komfort podczas wykonywanych zadań. Ponadto szperacze latarki pozwalają na oświetlenie szerokiej przestrzeni na bardzo dużą odległość.

Szperacz-latarka jako silne źródło światła

Latarka typu szperacz to funkcjonalne urządzenie, które posiada źródło światła o dużej mocy i pojemną baterię umożliwiającą długą pracę na jednym ładowaniu. Szperacz z diodami LED jest przede wszystkim energooszczędny, ale też daje możliwość emitowania światła o dużej mocy co umożliwia oświetlenie obiektów wielkokubaturowych lub znajdujących się w znacznej odległości. W naszej ofercie posiadamy szperacze latarki ledowe od najlepszych producentów tego typu oświetlenia: PELI, Mactronica oraz STREAMLIGHT. Szperacze ledowe pozwalają nie tylko zyskać silne źródło światła o ogromnym zasięgu, ale również posiadają wiele zaskakujących przydatnych funkcji. Wiele z nich ma akumulatorowe źródło zasilania. Szperacze-latarki wyposażone są w uchwyty, z których jeden pełni funkcję podstawki do położenia na płaskiej powierzchni przydatnej w przypadku udzielania pomocy poszkodowanemu natomiast drugi do zawieszenia np. na siatce lub namiocie. Latarki typu szperacz to istotne urządzenie ułatwiające prace Strażakom podczas działań w trudnych warunkach pogodowych.

Szperacz-latarka sprzęt oświetleniowy

Latarka typu szperacz posiada ogromny zasięg światła, dlatego sprzęt ten idealnie sprawdzi się do nocnych poszukiwań. Ponadto szperacze latarki są chętnie wybierane nie tylko przez służby, ale też przez domowników przy zwykłych pracach ogrodowych i porządkowych. Latarka typu szperacz jest wielozadaniowym produktem dla każdej osoby spędzającej czas w trudnych warunkach np. na survivalach lub różnych wypraw outdoorowych. Pamiętajmy, że źródło światła to niezbędny element wyposażenia podróżnika. Szperacze latarki dają mocno intensywne światło – a nawet wręcz światło oślepiające. Użyta technologia LED pozwala na uzyskanie wyraźnego strumienia światła, dzięki temu gwarantuje bezpieczeństwo w trudnych warunkach. Ponadto szperacze posiadają niewielki pobór mocy, dzięki któremu bateria ma większą żywotność. Szperacze posiadają różne opcje rzutu snopu światła – dlatego przed zakupem warto zastanowić się do czego będzie stosowana latarka typu szperacz. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą latarek typu szperacz dostępnych w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?