WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Przewoźne Hytera

Aktywne filtry

Radiotelefon przewoźny HYTERA HM 785

Hytera HM785 mobilny radiotelefon z technologią DMR obsługuje standardowo pojedynczą głowicę sterującą z opcjami montażu pilota zdalnego sterowania i podwójną głowicę sterującą w celu dopasowania do różnych środowisk.

Cena 3 040,00 zł

Radiotelefon przewoźny HYTERA

W Straży Pożarnej nadal popularnymi i najczęściej eksploatowanymi są radiotelefony analogowe. Jednak wychodząc naprzeciw innowacjom technologicznym zapewniającym dużo więcej możliwości – coraz częściej wybiera się radiotelefony analogowo-cyfrowe lub cyfrowe. Oczywiście radiotelefony analogowe posiadają swoje zalety i jakością nie odbiegają od nowocześniejszych rozwiązań, jednak funkcjonalność cyfrowych sprzętów łączności jest ich niewątpliwym atutem. Wychodząc naprzeciw zwolennikom zarówno analogowej jak i cyfrowej łączności – przygotowaliśmy dwie oferty radiotelefonów przenośnych HYTERA działających w trybie analogowym i cyfrowo-analogowym.

HYT TM-800 i HYTERA MD785

Radiotelefon przewoźny HYT TM-800 charakteryzuje się szerokim zakresem częstotliwości oraz dużą liczbą kanałów. Dodatkowy zewnętrzny 12W głośnik pozwoli na czytelną komunikację w trudnych, głośnych warunkach otoczenia. Niewątpliwą zaletą radiotelefonu przewoźnego HYTERA MD785 jest bezkonkurencyjna cyfrowa jakość dźwięku. Najnowsza cyfrowa technologia powoduje, że efektywność i wydajność pracy jest zdecydowanie większa niż w przypadku urządzeń analogowych. Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się na ich stronach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?