Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Przewoźne Hytera

Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny HYTERA MD785 pracujący w standardzie DMR oraz konwencjonalnym analogowym. Zakres częstotliwości VHF 136-174MHz, UHF 400-470MHz

Cena 2 321,00 zł

Radiotelefon HYTERA TM-800

Radiotelefon przewoźny HYTERA TM-800 w wersji z systemem wzmacniania głosu i funkcją Compander – zapewniające lepszą głośność i wysoką jakość dźwięku.

Cena 1 512,90 zł

Radiotelefon przewoźny HYTERA

W Straży Pożarnej nadal popularnymi i najczęściej eksploatowanymi są radiotelefony analogowe. Jednak wychodząc naprzeciw innowacjom technologicznym zapewniającym dużo więcej możliwości – coraz częściej wybiera się radiotelefony analogowo-cyfrowe lub cyfrowe. Oczywiście radiotelefony analogowe posiadają swoje zalety i jakością nie odbiegają od nowocześniejszych rozwiązań, jednak funkcjonalność cyfrowych sprzętów łączności jest ich niewątpliwym atutem. Wychodząc naprzeciw zwolennikom zarówno analogowej jak i cyfrowej łączności – przygotowaliśmy dwie oferty radiotelefonów przenośnych HYTERA działających w trybie analogowym i cyfrowo-analogowym.

HYT TM-800 i HYTERA MD785

Radiotelefon przewoźny HYT TM-800 charakteryzuje się szerokim zakresem częstotliwości oraz dużą liczbą kanałów. Dodatkowy zewnętrzny 12W głośnik pozwoli na czytelną komunikację w trudnych, głośnych warunkach otoczenia. Niewątpliwą zaletą radiotelefonu przewoźnego HYTERA MD785 jest bezkonkurencyjna cyfrowa jakość dźwięku. Najnowsza cyfrowa technologia powoduje, że efektywność i wydajność pracy jest zdecydowanie większa niż w przypadku urządzeń analogowych. Szczegółowe informacje na temat produktów znajdują się na ich stronach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć