W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 69,00 zł

Redukcja strażacka

Aktywne filtry

Przełącznik 52/25 PN

Przełącznik 52/25 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 33,83 zł

Przełącznik 75/52 PN

Przełącznik 75/52 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 35,67 zł

Przełącznik 110/75 PN

Przełącznik 110/75 powszechnie znany też jako redukcja powala połączyć szybkozłączne węże pożarnicze o różnych średnicach.

Cena 68,88 zł

Redukcja strażacka

Przełącznik powszechnie znany jako redukcja stosowany jest do połączeń węży tłocznych o różnych średnicach wewnętrznych lub przyłączeniu węży do armatur z inną wielkością nasady niż łącznik węży. W zależności od średnic wewnętrznych węży tłocznych rozróżnia się trzy wielkości ptrzełączników:52/25, 75/52, 110/75. Składają się z tulei, korony, uszczelek i pierścienia oporowego. Korony i tuleje wykonywane są ze stopu aluminiowego. Dzięki temu są w miarę lekkie i odporne na korozję. Przełączniki są niezbędnym elementem  armatury wodnej często wykorzystywanym w działaniach gaśniczych.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć