Latarka czołowa

Aktywne filtry

Latarka czołowa BLAZE 2.1 ładowana 60lm

Niewielka Latarka czołowa BLAZE 2.1 ładowana 60lm z zasilaniem akumulatorowym. Uchwyt 360 stopni pozwala na skierowanie źródła światła tam, gdzie chcemy.

Cena 40,00 zł

Latarka czołowa VIZO RC 400lm AHL0022

Latarka czołowa VIZO RC 400lm AHL0022. Ładowana za pomocą kabla MicroUSB czołówka w aluminiowej obudowie, akumulator daje możliwość pracy przez ponad 13h.

Latarka czołowa

Nieodzownym elementem strażackiego wyposażenia jest latarka. Interwencja strażacka podczas działań ratowniczo-gaśniczych wymaga od strażaka-ratownika pełnej mobilności i wolnych, nieobciążonych rąk. Zastosowanie latarki czołowej pozwoli na pełną swobodę ruchów. Stanowi ona nieodzowny element strażackiego wyposażenia, nie tylko ze względu na to, że umożliwia oświetlenie terenu podczas nocnej akcji ratowniczej lub orientację w pomieszczeniu pozbawionym źródeł światła. Dobra latarka strażacka to profesjonalny sprzęt, którego głównym zadaniem jest ułatwienie użytkownikowi wykonywania czynności ratowniczych. Profesjonalna latarka musi stanowić sprzęt najwyższej jakości, spełniający wszelkie standardy wodoszczelności i odporności na upadki. Po drugie, musi posiadać funkcje i elementy przydatne podczas interwencji strażackiej, takie jak silna dioda emitująca mocny strumień światła czy design umożliwiający umocowanie latarki na hełmie lub ubraniu. W ofercie Sklepu998.pl znajdziecie latarki o wyżej wymienionych podstawowych parametrach znanych firm BLAZO i VIZO.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?