Podpory stabilizujące

Aktywne filtry

Podpora MikoRescueTech PT-1215 ze zwijaczem

Unikatowa teleskopowa Podpora ratownicza MikoRescueTech PT-1200 z wymienną głowicą, zintegrowanym pasem napinającym i zwijaczem. Aż sześć punktów zaczepowych.

Cena 2 971,00 zł

Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem

Prezentujemy przeznaczone do szeroko pojętej stabilizacji ratowniczej teleskopowe Podpory MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem i zintegrowanym pasem napinającym

Cena 3 112,00 zł

Podpory stabilizujące

Teleskopowa podpora stabilizująco-ratownicza przeznaczona jest do stabilizacji  w ratownictwie technicznym i drogowym nie mające odpowiednika na rynku. Podpory Miko Rescue Tech posiadają zdolność szybkiej regulacji w zakresie 70% długości ratowniczej. Dzięki zastosowaniu prostego i skutecznego mechanizmu cała operacja ogranicza się przestawienia dźwigni, która automatycznie po zwolnieniu dźwigni zatrzaskuje się na najbliższym otworze pozycjonującym. W podporach zastosowano kilka pewnych punktów zaczepienia pasa oraz jego łatwe przepinanie co poszerza zakres możliwych do osiągnięcia konfiguracji mocowania oraz współpracy podpór z sobą. Specjalnie zaprojektowany i poddany wielu testom kształt wymiennej głowicy podstawowej gwarantuje pewny punkt podparcia lub zaczepienia w tym o płaskie powierzchnie karoserii pojazdów. Opcjonalnie można zastosować głowicę do trójnogu oraz podpór w formie słupka. Teleskopowa podpora stabilizująco-ratownicza wykonana z profili stalowych wzmacniana elementami ciętymi laserem całość cynkowana galwanicznie i częściowo malowana powłokami ochronnymi.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?