Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 22 053,00 zł

Zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych

Aktywne filtry

Zestaw uzupełniający ratownictwa technicznego

Prezentowany Zestaw uzupełniający ratownictwa technicznego zawiera m.in. narzędzie ResQrench, zestaw podpór PT1200z, wspornik progowy i piłę do szyb Top Saw.

Cena 8 632,00 zł

Zestaw łańcuchów LUKAS KSV11

Zestaw łańcuchów LUKAS KSV11 do SP 300, 310, 510, 333 oraz 555. Zestaw zawiera dwa łańcuchy pośrednie z zaczepami skracającymi i dwa łańcuchy do ciągnięcia.

Cena 5 000,00 zł

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

Zestaw końcówek kompatybilnych z wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi LUKAS zawiera końcówkę V, tnącą i stożkową, bolce i adaptery do montażu na rozpieraczach.

Cena 5 000,00 zł

Nożyco-rozpieracz eDRAULIC SC 358 E2

Nożyco-rozpieracz drugiej generacji eDRAULIC SC 358 E2 do cięcia i rozpierania bez konieczności zmiany narzędzia. Akumulator o zwiększonej pojemności do 5 Ah.

Rozpieracz kolumnowy R 410 Lukas

Rozpieracz R 410 to 1-skokowe, lekkie narzędzie o idealnie dobranej sile rozpierania. Zakres rozpierania można dodatkowo zwiększyć po zastosowaniu dedykowanej przedłużki.

Rozpieracz kolumnowy R 412 Lukas

Kolumnowy Rozpieracz R 412 Lukas jest niewielkim urządzeniem, które posiada dużą siłę rozpierania - 135 kN. Obracająca się o 360° końcówka ułatwi rozstawianie.

Przedłużka 250mm do R410

Przedłużka 250mm przeznaczona  do rozpieracza kolumnowego LUKAS R410. Waga przedłużki wynosi ok. 1,4 kg. Przydatny sprzęt wykorzystywany w ratownictwie technicznym.

Rozpieracz kolumnowy R 420 Lukas

Cylinder rozpierający R 420 LUKAS to bardzo przydatne urządzenie wykorzystywane podczas działań z zakresu ratownictwa technicznego.

Rozpieracz kolumnowy R 422 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R422 Lukas to niezastąpiony element zestawu ratownictwa technicznego wykorzystywany w wypadkach drogowych.

Rozpieracz kolumnowy R 424 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R424 Lukas, w którym profilowane końcówki na końcu tłoka oraz w stopie rozpieracza zapewniają stabilne mocowanie na pochyłych i powierzchniach.

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas (jeden tłok) posiada niewielkie rozmiary w stosunku do zakresu rozpierania. Siła rozpierania/skok tłoka wynosi 122 kN/698 mm.

Wspornik progowy LRS-3 Lukas

Wspornik progowy LRS-3 zapewnia stabilną i bezpieczną powierzchnię wsparcia dla rozpieracza kolumnowego podczas ratowania poszkodowanych osób z pojazdu.

Cena 3 090,00 zł

Wspornik progowy LRS-C Lukas

Wspornik LRS-C ma unikalne właściwości - w odróżnieniu od innych dopasowuje się do typu samochodu. Posiada regulację umożliwiającą zamontowanie.

Cena 3 590,00 zł

Zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych

Narzędzia hydrauliczne ratownicze  zostały specjalnie stworzone na potrzeby ratownictwa technicznego i wykorzystuje się je podczas akcji w wypadkach kolejowych, drogowych i lotniczych. Umożliwiają uwolnienie rannych poprzez rozcięcie, rozsunięcie, podniesienie belek, drzwi, elementów konstrukcji budowlanych. Można je również używać do uwolnienia osób przyciśniętych przez elementy pojazdu, posługując się łańcuchami, które umożliwiają wyrwanie drzwi lub wyciągnięcie kolumny kierownicy. Pojazdy mogą być cięte, rozpierane lub podnoszone. Podczas operacji należy pamiętać o unieruchomieniu obiektu za pomocą wsporników i podpórek. Przez zastosowanie materiałów bardzo wysokiej wytrzymałości i wysokich ciśnień – od 630 do 720 atmosfer – uzyskano niewielkie gabaryty narzędzi i bardzo wysokie siły rzędu 20 ton przy podnoszeniu i do 90ton przy cięciu. W ochronie przeciwpożarowej i w ratownictwie technicznym stosowane są głównie narzędzia hydrauliczne dwustronnego działania. Nasza oferta sprzedaży zestawów hydraulicznych narzędzi ratowniczych daje pełny wachlarz możliwości wykorzystania ich w akcjach ratowniczych jednostek OSP i PSP.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?