Zestaw podkładów i klinów do stabilizacji pojazdów

Aktywne filtry

Klin 600x100x80 MikoRescueTech

Klin o wymiarach 600x100x80 MikoRescueTech wyposażony w specjalna linkę ułatwiającą przenoszenie i sterowanie. Klin do stabilizacji, wykonany z drewna dębowego.

Cena 123,00 zł

Klin schodkowy 600x250x80 MikoRescueTech

Klin schodkowy drewniany z linką do przenoszenia MikoRescueTech 600x250x80 wykorzystywany podczas działań ratowniczych takich jak m.in. stabilizacja pojazdów.

Cena 270,60 zł

Klocek 600x100x80 MikoRescueTech

Klocek 600x100x80 MikoRescueTech znajdzie zastosowanie w ratownictwie - głównie w celu stabilizacji. Klocek wykonany z pokrytego lakierobejcą drewna dębowego.

Cena 123,00 zł

Zestaw DZS-15 MikoRescueTech

Prezentujemy składający się z piętnastu elementów Zestaw do stabilizacji DZS-15 MikoRescueTech. Każdy element wykonany z specjalnie suszonego drewna dębowego.

Cena 1 599,00 zł

Zestaw DZS-27 MikoRescueTech

Zestaw podkładów i klinów do stabilizacji pojazdów DZS-27 MikoRescueTech. W zestawie 27 elementów wykonany ze specjalnie przygotowanego drewna dębowego.

Cena 2 152,50 zł

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji MS III

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji pojazdów wykonane z polietylenu, odporne na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny i podkłady nie ześlizgują się, nie przewodzą prądu elektrycznego.

Cena 2 231,22 zł

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji MS II

Zestaw klinów i podkładów do stabilizacji pojazdów wykonane z polietylenu. Sprzęt ten jest odporny na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny i podkłady nie ześlizgują się ani nie przewodzą prądu elektrycznego. Sprzęt gwarantuje bezpieczną pracę podczas akcji ratowniczych. Skład zestawu: 2 x klin mały 2 x klin duży 2 x podkład niski 2 x podkład średni 2 x podkład wysoki

Cena 1 257,06 zł

Zestaw klinów do stabilizacji MS I

Wykonane z polietylenu, odporne na wodę, płyny eksploatacyjne oraz materiały ropopochodne. Sprzęt unosi się na powierzchni wody jednocześnie zapewniając dłuższą żywotność niż drewno. Kliny można układać w stosy, dzięki temu możemy manewrować sprzętem odpowiednio dla danej sytuacji. Dzięki odpowiedniej strukturze powierzchni kliny nie ześlizgują się, nie przewodzą prądu elektrycznego. Zestaw gwarantuje bezpieczną pracę podczas akcji ratowniczych. Skład zestawu: 2 x klin schodkowy 2 x klin mały 2 x klin duży

Cena 1 419,42 zł

Zestaw podkładów i klinów do stabilizacji pojazdów

Kliny i klocki Miko Rescue Tech służą do bezpiecznej stabilizacji pojazdów i do podpierania podniesionych ciężarów. Zapobiegają przemieszczaniu się pojazdów w czasie prowadzenia akcji ratowniczej, np. podczas użycia sprzętu hydraulicznego w postaci nożyc i rozpieraczy. Poszczególne  elementy klinów i klocków wykonane są z wytrzymałego, specjalnie suszonego, niepękającego drewna dębowego. Aby zapewnić wytrzymałość jak i zapobiec pękaniu, zestaw Miko Rescue Tech wykonany jest ze sklejonych mniejszych elementów dla uzyskania właściwego kształtu i nośności. Dla ułatwienia przenoszenia jak i stosowania, elementy w zestawach posiadają specjalną linkę. Całość została wyheblowana, wyszlifowana oraz dwukrotnie pokryta powłoką lakierobejcy. Podstawowym zastosowaniem klinów i klocków Miko Rescue Tech jest stabilizacja pojazdów, ale również znajdują  wiele innych zastosowań w ratownictwie. W ofercie naszego sklepu Strefa998.pl podkłady i kliny Miko-Rescue Tech do stabilizacji pojazdów są dostępne pojedynczo lub w zestawach.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?