WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zestawy Rosenbauer

Aktywne filtry

System oświetleniowy (LED) -Rosenbauer RLS 1000

Oferujemy nowoczesny System oświetleniowy (LED) -Rosenbauer RLS 1000 do wszechstronnego zastosowania jako lampa ręczna, sygnalizacyjna lub lampa na statywie.

Cena 4 911,39 zł

System oświetleniowy (LED) - Rosenbauer RLS 2000

System oświetleniowy (LED) Rosenbauer RLS 2000, bez ładowarki sieciowej z wielofunkcyjną głowicą oświetleniową, którą można przesuwać we wszystkich kierunkach.

Cena 6 569,43 zł

Ładowarka sieciowa do RLS 1000 / RLS 2000

Oferujemy Ładowarki sieciowe od Rosenbauer dedykowane dla przenośnego zestawu (systemu oświetleniowego LED z elastyczną głowicą) RLS 1000 oraz RLS 2000. 

Cena 426,81 zł

Rękaw pianowy półsztywny do FANERGY V22 3m

Rękaw pianowy półsztywny przeznaczony do Wentylatora FANERGY V22 ROSENBAUER o długości 3m w zestawie wraz z zintegrowaną torbą o średnicy rękawa 650 mm.

Cena 3 084,84 zł

Zestawy Rosenbauer

Dzięki przenośnym systemom oświetleniowym wykonanie pracy w najbardziej niedoświetlonych i trudnych warunkach nie będzie problemem. Pożarnicy biorący udział w akcjach ratowniczych na zalanym terenie gdzie z wiadomych przyczyn nie ma oświetlenia sieciowego muszą zdać się urządzenia niewymagające podłączenia do sieci ale dające optymalne oświetlenie przestrzeni. Akcje na dachach budynków czy w terenie leśnym również nie będą stanowiły problemu, jeśli na wyposażeniu  jednostki znajdą się najaśnice akumulatorowe.

Najasnica LED Rosenbauer

Rosenbauer RLS 2000 oraz RLS 1000 to wielofunkcyjne, przenośne systemy oświetleniowe umożliwiające pracę w trudnym terenie. O jakości i niezawodności produktów tego producenta nie trzeba przypominać, dlatego najaśnic nie mogło zabraknąć w asortymencie naszego sklepu. Zarówno obrotowy reflektor zastosowany w modelu najaśnic LED Rosenbauer RLS 1000 jak i elastyczna głowica oświetleniowa modelu RLS 2000 wykonane są z wydajnych diod LED a stosunkowo niska waga i niewielkie wymiary urządzeń  pozwolą na ich łatwe przetransportowanie. Zaletą urządzeń jest możliwość regulowania natężenia oświetlenia (w zależności od potrzeb) oraz możliwość zmiany trybu oświetlenia, pozwalająca na oświetlenie dużej przestrzeni lub nakierunkowania strumienia świetlnego na określony punkt.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?