W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 140,00 zł - 499,00 zł

Węże W52

Aktywne filtry

Wąż hydrantowy HV 52-15ŁA - Bogdan Gil

Wąż HV-52-15-ŁA to wykonany zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy polskiej produkcji o długości 15 m. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 140,04 zł

Wąż hydrantowy HV 52-20ŁA - Bogdan Gil

Wąż HV-52-20-ŁA to wykonany  zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy o długości 20 m. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 159,84 zł

Wąż H 52-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż H 52-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy), stosowany głównie w hydrantach wewnętrznych. Wąż jest lekki i elastyczny. Oplot wytrzymały i odporny na ścieranie.

Cena 146,41 zł

Wąż H 52-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż tłoczony Hydrantowy 52-20-ŁA/PCV Bezalin spełniający wymagania normy EN 14540. Oplot okrągłotkany z przędzy poliestrowej, wykładzina wewnętrzna z PCV.

Cena 169,74 zł

Wąż W 52-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp)

Pożarniczy Wąż tłoczony W 52-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp) wykonany z lekkich i elastycznych surowców, do zastosowania w wysokich i niskich temperaturach.

Cena 169,74 zł

Wąż W 52-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp)

Wąż W 52-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp) wyposażony standardowo w łączniki typu STORZ. Do wykorzystania w pożarnictwie a też m.in. górnictwie czy rolnictwie.

Cena 268,76 zł

Węże W52

W sklepie pożarniczym strefa998.pl dbamy o to, aby produkty zgromadzone w naszej ofercie wytwarzane były przez najlepszych producentów. Zależy nam również na promowaniu polskich marek dlatego w kategorii węże pożarnicze obok słynących z niezawodności niemieckich węży Ohrdrufer SchlauchWeberei Eschbach GmbH (OSW) zestawiamy równie doskonałe węże pożarnicze firm BAZALIN i BOGDAN GIL. Zakłady produkują węże od podstaw a co za tym idzie dają pełną gwarancję niezawodności swoich wyrobów. Pomimo tego, że są to zakłady rodzime - produkowane węże spełniają normy europejskie i posiadają wymagane certyfikaty. Jeżeli w życiu prywatnym stawiacie Państwo na polskie marki – nie musicie z tego rezygnować zaopatrując się w sprzęt do pracy. Nasz sklep daje taką możliwość.

Węże strażackie W52

W tym dziale umieściliśmy szeroką ofertę węży strażackich W52 trzech naszym zdaniem najlepszych producentów węży strażackich – OSW, BAZALIN i BOGDAN GIL. Węże tłoczone o średnicy 52 mm są podstawowymi wężami stosowanymi w pożarnictwie do budowy linii gaśniczych od rozdzielacza do prądownicy. Występują w dwóch długościach 15 i 20 m. Obok standardowych węży białych oferujemy węże w kolorze oraz węże wykonane ze fluoroscencyjnych włókien zapewniających im widoczność nawet w pomieszczeniach zadymionych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów każdy z produktów został przez nas szczegółowo opisany.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć