Filtry

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 4 569,00 zł

Wkrętarka akumulatorowa

Aktywne filtry

DEWALT AKUMULATOR FLEXVOLT 18/54V 9,0/3,0Ah

Wyposażony w wydajne ogniwa LI-Ion DEWALT AKUMULATOR FLEXVOLT 18/54V 9,0/3,0Ah posiada dwa zakresy napięć 54V i 18V, przez co znajdzie szerokie zastosowanie.

Zestaw narzędzi MAKITA 18V - standard

Na Akumulatorowy Zestaw narzędzi MAKITA 18V standard składają się: wkrętarka i wiertarko-wkrętarka udarowa, pilarka tarczowa, szlifierka kątowa i piła posuwowa.

Cena 4 569,00 zł

Wkrętarka akumulatorowa

Wkrętarka to znakomite urządzenie umożliwiające szybkie i bezproblemowe wkręcanie i wykręcanie różnego rodzaju wkrętów. Na rynku znajdziemy szeroki wachlarz wkrętarek różniących się od siebie pod względem mocy, wielkości czy przewidzianych zastosowań. Wkrętarki akumulatorowe zapewniają ogromną swobodę działania. Wkrętarki akumulatorowe wyposażone są zwykle w baterię o dużej pojemności. Zastosowanie nowej generacji akumulatora DEWALT z dwoma zakresami napięć 54V i 18V, daje możliwość współpracy ze wszystkimi elektronarzędziami 54 XR FLEXVOLT oraz elektronarzędziami i ładowarkami 18V XR. Akumulator pozwala na pracę w dwóch zakresach napięć 54V (3,0Ah) i 18V (9,0Ah). Niezwykle przydatnym dodatkiem wkrętarki DEWALT jest  podwójna  ładowarka. Pozwala ona przygotować wkrętarkę do pracy w czasie kilkakrotnie krótszym niż tradycyjna ładowarka. W naszej ofercie  znajduje się akumulatorowy zestaw narzędzi MAKITA 18V standard w skład którego wchodzą: wkrętarka i wiertarko-wkrętarka udarowa, pilarka tarczowa, szlifierka kątowa i piła posuwowa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?