Wytwornice pianowe

Aktywne filtry

Wytwornica pianowa ze zbiornikiem PRO-PAK

Dzięki przenośnej wytwornicy pianowej ze zbiornikiem PRO-PAK wytworzenie piany ciężkiej i średniej nie będzie stanowiło problemu. Zasilanie z pojazdu lub sieci

Cena 6 580,00 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2)

Oferujemy Wytwornice piany M2 (WP-2) przeznaczone do wytwarzania piany średniej, przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 769,00 zł

Wytwornico - prądownica pianowa S4/M4

Wytwornico - prądownica pianowa S4/M4 do wytwarzania piany średniej a także piany ciężkiej. Produkt wyposażony w zawór odcinający. Wlot 52, przepływ 400 l/min.

Cena 3 033,00 zł

Wytwornica piany M4 (WP-4)

Oferujemy profesjonalne Wytwornice do piany M4 (WP-4). Rura wylotowa wytwornicy wykonana została ze stali kwasoodpornej, natomiast uchwyt z gumy.

Cena 1 841,00 zł

Wytwornica piany M4 (WP-4) bez zaworu

Prezentujemy Wytwornice piany M4 (WP-4) bez zaworu odcinającego. Wytwornica do wytwarzania piany średniej z rurą wylotową wykonaną z kwasoodpornej stali.

Cena 1 642,00 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu odcinającego - do wytwarzania piany średniej przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 553,00 zł

Generator - wytwornica piany lekkiej

Generator piany lekkiej to sprzęt lekki o zwartej konstrukcji służący do wytwarzania piany lekkiej za pomocą syntetycznych środków pianotwórczych o stężeniu 3%. Wykonana ze stopów aluminium, stali nierdzewnej i mosiądzu. Generator piany lekkiej został zaprojektowany tak, aby przy jak najmniejszych rozmiarach i wadze własnej wytwarzać jak najwięcej piany. Odmienność od typowych rozwiązań polega na zastosowaniu supermocnej siatki nylonowej wytwarzającej pianę. Na siatkę natryskiwany jest pod ciśnieniem roztwór wody i środka pianotwórczego z dysz umiejscowionych na ramionach wirującej głowicy. Głowica wiruje dzięki sile odrzutu wydostającej się mieszanki. Generator piany lekkiej posiada świadectwo CNBOP. Sprzęt ten jest stabilny i łatwy do przenoszenia – prosta i skuteczna rękojeść. Generator piany lekkiej wyróżnia się prostotą konstrukcji i minimalizuje ryzyko wystąpienia jakiejkolwiek awarii praktycznie do zera. Generator pian lekkiej jest idealny do stosowania w obiektach nadających się do całkowitego wypełnienia pianą takich jak magazyny, maszynownie, hale z urządzeniami technologicznymi, kanały z przewodami elektrycznymi, zakłady chemiczne oraz kopalnie.

Wytwornica pianowa

Podczas niektórych wypadków konieczne jest użycie piany gaśniczej. By zrobić to w sposób umiejętny i precyzyjny, strażacy muszą korzystać z urządzeń wysokiej jakości, a więc wytwornic o odpowiedniej specyfikacji technicznej. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl spotkasz się z szeroką ofertą wytwornic pianowych produkowanych według najnowszych technologii. Wytwornica pianowa wkracza do akcji wszędzie tam, gdzie użycie wody byłoby bezskuteczne. W naszym asortymencie spotkasz się z ofertą wytwornic pianowych, które są przeznaczone do podawania piany średniej, a po przełączeniu dźwigni, także do emisji piany ciężkiej. Piana gaśnicza jest wykorzystywana do gaszenia pożarów ciał stałych, a także cieczy, na które nie działa podanie wody. Dzięki niej możemy gasić pożary cieczy palnych takich jak różnego rodzaju paliwa, alkohole czy rozpuszczalniki. Jednak najpierw trzeba ją wytworzyć w specjalnych wytwornicach pianowych. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy interesującą ofertę tego rodzaju urządzeń od najlepszych producentów. Ponadto wytwornica pianowa dostępna w ofercie naszego sklepu jest zgodna z wymogami KSRG.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?