Filtry

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 1 587,00 zł

Mundury PSP

Aktywne filtry

Mundur wyjściowy letni PSP

Prezentowany męski Mundur wyjściowy PSP jest zgodny z obowiązującymi wzorami umundurowania. Wersja letnia, wykonana z tropiku w kolorze ciemnogranatowym.

Cena 1 587,00 zł

Sweter służbowy PSP

Prezentujemy czarne, wykonane z dzianiny Swetry służbowe z żółtym logo PSP wyhaftowanym na przyszytej do rękawa kieszeni. Na ramionach wszyte naramienniki.

Kurtka 3/4 PSP

Kurtka w kolorze czarnym o długości 3/4 dla członków Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki ociepleniu z włókniny i odpinanej podpince kurtka jest bardzo ciepła.

Cena 675,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy PSP

Pokrowiec na mundur wyjściowy Państwowej Straży Pożarnej jest odporny na czynniki zewnętrzne i chroni mundur bez zagnieceniami podczas transportu.

Cena 55,00 zł

Mundury PSP

Członkowie Państwowej Straży Pożarnej są uprzywilejowaną grupą zawodową posiadającą własne umundurowanie. Wzory i sposób noszenia umundurowania określone zostały w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Warto przypomnieć, że zgodnie z wytycznymi ubiór wyjściowy składa się z munduru wyjściowego PSP, płaszcza, koszuli wyjściowej, czapki rogatywki lub kapelusza oraz półbutów wyjściowych. Natomiast do elementów ubioru służbowego zalicza się mundur służbowy, sweter, koszulę służbową, kurtkę ¾, beret lub kapelusz, czapkę służbową i półbuty służbowe. Możliwość występowania w mundurze PSP jest niewątpliwym zaszczytem dlatego należy kompletować elementy ubioru w należytą starannością.

Ubiór wyjściowy i służbowy

W prezentowanej kategorii produktów znajdziecie Państwo ciemnogranatowe mundury wyjściowe PSP męskie letnie składające się z kurtki i spodni; wodo i olejoodporne czarne kurtki ocieplane pikowaną włókniną oraz dzianinowe, czarne swetry służbowe. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących długie użytkowanie. Dostępne w ofercie elementy odzieży są zgodne z wzorami umundurowania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?