WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 719,00 zł - 4 281,00 zł

Nauka pierwszej pomocy

Aktywne filtry

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED

Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED jest odpowiednikiem urządzenia medycznego AED i-PAD CU-SP1. W zestawie instrukcja obsługi, torba transportowa i pilot

Cena 2 571,00 zł

Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy)

Oferujemy trzy Fantomy Laerdal Little Family QCPR do kompleksowej nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej u osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia.

Cena 4 281,00 zł

Fantom Laerdal Little Anne QCPR - dorosłego

Fantom Laerdal Little Anne QCPR jest lekkim, realistycznie odwzorowującym postać osoby dorosłej manekinem do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 690,00 zł

Fantom Laerdal little Junior QCPR - dziecka

Fantom Laerdal little Junior QCPR – wiernie odzwierciedlający szczegóły anatomii dziecka manekin, do nauki i treningu resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Cena 1 650,00 zł

Fantom Laerdal Little Baby QCPR

Fantom Laerdal Little Baby QCPR do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej i usuwania ciała stałego z dróg oddechowych. Realistyczne odwzorowanie el. anatomii.

Cena 1 620,00 zł

Fantom BRAYDEN LED white

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 337,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

Podstawowy kurs pierwszej pomocy

Podstawowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej nie jest kierowany wyłącznie do strażaków chcących nabyć wiedzę z zakresu ratownictwa medycznego. Na kursy kierowane są również osoby wyznaczone do udzielania pierwszej pomocy w miejscach pracy, korzystają z nich również osoby chcące odświeżyć wiedzę z zakresu RKO. Odbywając podstawowy kurs uczestnicy nabywają wiedzę na temat pierwszej pomocy oraz sposobów jej udzielania w różnych stanach zagrożenia zdrowia lub życia (np. postępowanie z ranami i obrażeniami ciała, postępowanie przy zatrzymaniu krążenia i resuscytacji krążeniowo – oddechowej). Wiedza przekazywana ustnie ma ogromne znaczenie jednak dopiero jej praktyczne przećwiczenie pozwoli na nabycie podstawowych umiejętności. Dlatego osoby prowadzące kursy zaopatrują się w fantomy i defibrylatory szkoleniowe, na których kursant ćwiczy udzielanie pierwszej pomocy. Nasz asortyment składa się wyłącznie ze specjalistycznego, wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli na efektywne przeprowadzanie szkolenia.

Sprzęt do udzielenia pierwszej pomocy

Oferujemy profesjonalne fantomy i defibrylatory szkoleniowe w pełni zgodne z wytycznymi branżowymi, intuicyjne, trwałe i dostępne w atrakcyjnych cenach. Ponieważ sprzęt do nauki pierwszej pomocy musi być dostosowany do wieku ewentualnych poszkodowanych – w naszym sklepie zakupicie Państwo zarówno  fantomy niemowlęcia takie jak np. Fantom Laerdal Little Baby QCPR, dzięki któremu można ćwiczyć nie tylko resuscytację krążeniowo – oddechową niemowląt ale również techniki usuwania ciała obcego z dróg oddechowych a też fantomy osób dorosłych – np.Fantom Brayden PRO LED z funkcją informacji zwrotnej o jakości wykonywanej RKO. Fantomy możecie Państwo zakupić pojedynczo lub w zestawach. Fantomy Laerdal Little Family QCPR-(3 fantomy) to zestaw oferujący trzy wiernie odtworzone manekiny umożliwiające trening podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych. Ofertę sprzętu do pierwszej pomocy rozszerzamy o defibrylatory treningowe. 

Defilrylator AED - do czego służy

Defibrylator jest urządzeniem służącym do defibrylacji. Dzięki impulsowi elektrycznemu pomagają przywrócić prawidłowy rytm serca. Defibrylator AED może być z powodzeniem używany przez osoby nieposiadające przeszkolenia medycznego, jest zdolny do samodzielnego  przeprowadza analizy rytmu serca i na tej podstawie podejmuje decyzję o procesie postępowania ratowniczego. Udzielającemu pierwszej pomocy pozostaje kierowanie się wytycznymi urządzenia. Na zapoznanie się z funkcjonowaniem defibrylatora i przećwiczenie sposobu obsługi pozwalają defibrylatory szkoleniowe takie jak np. Defibrylator treningowy CU Medical SPT AED.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?