Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Zwijadło do węży

Zwijadło węży pożarniczych ZWP-2b

Prezentowane Zwijadło do węży pożarniczych ZWP-2b jest sprzętem pomocniczym przystosowanym do zwijania węży W25, W52 i W75. Zwijadło malowane proszkowo.

Cena 1 131,60 zł

Zwijadło do węży

Przenośne zwijadło do węży pożarniczych ZWP-2b to bardzo przydatne urządzenie, które znajduje zastosowanie w codziennej pracy strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej. Powinno być na wyposażeniu każdej remizy strażackiej  OSP czy PSP. Zwijadło służy do szybkiego i sprawnego zwijania węży pożarniczych od W25 do W75. Zwijadło waży 8,5kg i składa się ze stelaża głównego z gumowymi amortyzatorami, mechanizmu zwijającego ( napęd przenoszony za pomocą łożyska ukrytego w zabudowie ), oraz z rączki korbki wykonanej z miedzi moletowanej. Prosta konstrukcja, możliwość transportowania zwijadła oraz łatwość obsługi są dużym atutem tego urządzenia a dokładne zwinięcie węży pozwoli nam na szybkie i prawidłowe ich rozwinięcie podczas akcji gaśniczej czy zawodów sportowo pożarniczych. Po każdej większej akcji gaśniczej czy ćwiczeniach perspektywa ręcznego zwijania węży tłocznych zabiera dużo czasu i energii. Zastosowanie oferowanego przez nas przenośnego zwijadła do węży pożarniczych zdecydowanie skróci czas.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć