Poręczne pilarki do przycinania gałęzi

Poręczne pilarki do przycinania gałęzi

Skuteczne przeprowadzenie akcji ratowniczej wymaga użycia profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Dlatego w ofercie sklepu pożarniczego Srefa998.pl znajdziecie Państwo całą gamę zdecydowanie najlepszych pilarek spalinowych marki Stihl, dedykowanych do prac różnego typu. Poza mocnymi pilarkami do ciężkich prac do oferty włączyliśmy również te przeznaczone do przycinania gałęzi - idealne do pielęgnacji zieleni na terenach komunalnych ale też do czyszczenia korony drzew z gałęzi naruszonych po np. przejściu wichury. Pilarki do pielęgnacji drzew, dla osób pracujących w koronach drzew posiadają przemyślane rozwiązania techniczne przez co są bardzo lekkie, poręczne i zapewniają precyzyjne prowadzenie i cięcie a dodatkowo posiadają komfortowe elementy wyposażenia ułatwiające pracę i pozwalające na zachowanie bezpieczeństwa.

Pilarka spalinowa do przycinania gałęzi Stihl MS 201 TC-M

W katalogu Stihl znaleźliśmy idealny model pilarki do przycinania gałęzi - Stihl MS 201 TC-M, który dodatkowo jest najmocniejszą pilarką Stihl przeznaczoną do pracy w koronach drzew. Pilarka jest optymalnie wyważona, posiada niewielki ciężar i jest bardzo łatwa w obsłudze. Dodatkowo posiada osłonę mocowaną bezpośrednio do pokrywy łańcucha i wyposażoną w dwa uchwyty pozwalające ją zabezpieczyć za pomocą liny na pasie osoby pracującej na wysokości. Oczywiście nie mogło jej zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Pilarka spalinowa Stihl MS 201 TC-M

Mocna pilarka spalinowa STIHL do podcinania gałęzi drzew z systemem M-Tronic zapewniający optymalną moc silnika od początku pracy.

Cena 3 799,00 zł

STIHL posiada w asortymencie specjalistyczne pilarki do zadań specjalnych. Nasze pilarki do pielęgnacji drzew, dla osób pracujących w koronach drzew są bardzo lekkie i zapewniają precyzyjne prowadzenie i cięcie. Pilarki carvingowe są idealne do precyzyjnego wycinania drobnych detali. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?