Filtry

Cena

Cena

  • 5 214,00 zł - 7 031,00 zł

Aparaty firmy FENZY

Aktywne filtry

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar z możliwością podłączenia drugiej maski podczas ewakuacji osoby poszkodowanej.

Aparat powietrzny X-Pro - butla kompozytowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 7l/300 bar o masie 3,2kg. Zestaw posiada wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Cena 7 031,00 zł

Aparat powietrzny FENZY

Praca Strażaka to praca w wyjątkowo trudnych i wymagających warunkach. Przebywanie
w pomieszczeniach zadymionych o niskiej zawartości tlenu w atmosferze to sytuacja znana każdemu Strażakowi.  Profesjonalny aparat ułatwiający a nawet umożliwiający oddychanie jest niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem na podjęcie w takich warunkach akcji gaśniczej czy ratunkowej. Dlatego sprzęt powinien spełniać wszelkie wymagania i być najwyższej jakości gdyż skutki niedotlenienia czy zatrucia gazami toksycznymi mogą być katastrofalne zarówno dla Strażaka jak i przebiegu akcji.

Aparaty powietrzne FENZY „AERIS” oraz X-Pro

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy dwa modele aparatów powietrznych marki FENZY dostępne w wersji z butlą kompozytowa lub stalową. Model AERIS jest nowoczesnym izolującym aparatem powietrznym o budowie modułowej, w którym dla maksymalnej wygody zastosowano niemetalowy, ergonomiczny noszak oraz układ pasów mocujących przenoszących ciężar urządzenia z ramion na biodra. Natomiast w Model X-Pro zastosowane unikalne rozwiązanie w postaci szybkozłącza w aparacie. Zwarta i wytrzymała konstrukcja urządzenia zapewni maksymalny komfort oddychania. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi na stronach produktów danymi technicznymi produktów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?