Filtrowanie

Kategorie

Aparaty firmy FENZY

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Aparat powietrzny FENZY

Praca Strażaka to praca w wyjątkowo trudnych i wymagających warunkach. Przebywanie
w pomieszczeniach zadymionych o niskiej zawartości tlenu w atmosferze to sytuacja znana każdemu Strażakowi.  Profesjonalny aparat ułatwiający a nawet umożliwiający oddychanie jest niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem na podjęcie w takich warunkach akcji gaśniczej czy ratunkowej. Dlatego sprzęt powinien spełniać wszelkie wymagania i być najwyższej jakości gdyż skutki niedotlenienia czy zatrucia gazami toksycznymi mogą być katastrofalne zarówno dla Strażaka jak i przebiegu akcji.

Aparaty powietrzne FENZY „AERIS” oraz X-Pro

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy dwa modele aparatów powietrznych marki FENZY dostępne w wersji z butlą kompozytowa lub stalową. Model AERIS jest nowoczesnym izolującym aparatem powietrznym o budowie modułowej, w którym dla maksymalnej wygody zastosowano niemetalowy, ergonomiczny noszak oraz układ pasów mocujących przenoszących ciężar urządzenia z ramion na biodra. Natomiast w Model X-Pro zastosowane unikalne rozwiązanie w postaci szybkozłącza w aparacie. Zwarta i wytrzymała konstrukcja urządzenia zapewni maksymalny komfort oddychania. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi na stronach produktów danymi technicznymi produktów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć