Filtry

Cena

Cena

  • 1 299,00 zł - 7 570,00 zł

Aparaty firmy FENZY

Aktywne filtry

Maska Fenzy OPTI PRO (nagłowie gumowe)

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OPTI PRO do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 1 299,00 zł

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 482,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7l 3,2kg

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Cena 2 712,00 zł

Aparat powietrzny FENZY

Praca strażaka to praca w wyjątkowo trudnych i wymagających warunkach. Przebywanie w pomieszczeniach zadymionych o niskiej zawartości tlenu to sytuacja znana każdemu Strażakowi. Profesjonalny aparat umożliwiający oddychanie jest jedynym rozwiązaniem na podjęcie w takich warunkach akcji gaśniczej czy ratunkowej. Dlatego sprzęt powinien spełniać wszelkie wymagania techniczne i być najwyższej jakości, gdyż skutki niedotlenienia czy zatrucia gazami toksycznymi mogą być katastrofalne zarówno dla strażaka jak i przebiegu akcji.

Aparaty powietrzne FENZY „AERIS” oraz X-Pro

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy modele aparatów powietrznych marki FENZY dostępne w wersji z butlą kompozytową lub stalową. Model AERIS jest nowoczesnym, izolującym aparatem powietrznym o budowie modułowej, w którym dla maksymalnej wygody zastosowano niemetalowy, ergonomiczny noszak oraz układ pasów mocujących przenoszących ciężar urządzenia z ramion na biodra. Natomiast w modelu X-Pro zastosowane unikalne rozwiązanie w postaci szybkozłącza w aparacie. Zwarta i wytrzymała konstrukcja urządzenia zapewni maksymalny komfort oddychania. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi na stronach produktów danymi technicznymi produktów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?