W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 4 757,00 zł - 6 206,00 zł

Aparaty firmy FENZY

Aktywne filtry

Aparat powietrzny Aeris - butla stalowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar w którym zastosowania nowy wysokociśnieniowy reduktor oraz układ manometrów.

Aparat powietrzny Aeris - butla kompozytowa

Aparat powietrzny Aeris z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 6,8l/300 bar, 2,8 kg. Wykonana jest z tworzyw nie podlegających korozji.

Cena 5 803,14 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla stalowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i butlą stalową 6l/300 bar z możliwością podłączenia drugiej maski podczas ewakuacji osoby poszkodowanej.

Cena 5 159,85 zł

Aparat powietrzny X-Pro - butla kompozytowa

Aparat powietrzny X-Pro z maską OptiPro i bardzo lekką butlą kompozytową 7l/300 bar o masie 2,7 kg. Zestaw posiada wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia.

Cena 6 205,35 zł

Aparat powietrzny FENZY

Praca Strażaka to praca w wyjątkowo trudnych i wymagających warunkach. Przebywanie
w pomieszczeniach zadymionych o niskiej zawartości tlenu w atmosferze to sytuacja znana każdemu Strażakowi.  Profesjonalny aparat ułatwiający a nawet umożliwiający oddychanie jest niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem na podjęcie w takich warunkach akcji gaśniczej czy ratunkowej. Dlatego sprzęt powinien spełniać wszelkie wymagania i być najwyższej jakości gdyż skutki niedotlenienia czy zatrucia gazami toksycznymi mogą być katastrofalne zarówno dla Strażaka jak i przebiegu akcji.

Aparaty powietrzne FENZY „AERIS” oraz X-Pro

W ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy dwa modele aparatów powietrznych marki FENZY dostępne w wersji z butlą kompozytowa lub stalową. Model AERIS jest nowoczesnym izolującym aparatem powietrznym o budowie modułowej, w którym dla maksymalnej wygody zastosowano niemetalowy, ergonomiczny noszak oraz układ pasów mocujących przenoszących ciężar urządzenia z ramion na biodra. Natomiast w Model X-Pro zastosowane unikalne rozwiązanie w postaci szybkozłącza w aparacie. Zwarta i wytrzymała konstrukcja urządzenia zapewni maksymalny komfort oddychania. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi na stronach produktów danymi technicznymi produktów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć