WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Spodnie pilarza

Aktywne filtry

Osłona przednia nóg FUNCTION 90cm

Przednia osłona nóg FUNCTION 90cm zaprojektowana dla osób, które niecodziennie mają kontakt z pilarką łańcuchową. Zabezpiecza przed przecięciami i uszkodzeniami.

Cena 449,00 zł

Wygoda i Ochrona Podczas Pracy

Spodnie Pilarza to nie tylko standardowy element stroju roboczego, ale również ważny element ochronny dla każdego profesjonalisty. Wygodne kroje, materiały wysokiej jakości oraz wyjątkowe wzmocnienia, chronią skórę przed urazami mechanicznymi, które mogą wystąpić podczas robót z piłą łańcuchową. Dzięki specjalnym wzmocnieniom w kroku oraz na kolanach, spodnie tego typu, zapewniają nie tylko ochronę, ale również wygodę.

Które spodnie antyprzecięciowe będą odpowiednie - rozmiar i funkcjonalność

Spodnie Function stworzone są z wytrzymałych materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na zużycie. Wzmocnienia  zabezpieczają spodnie przed przetarciem podczas cięcia drewna. Wielu profesjonalistów ceni sobie dodatkowe kieszenie, umożliwiające przechowywanie niezbędnych narzędzi podczas pracy.

Jest  to również wyjątkowy element garderoby każdego profesjonalisty. Nowoczesny design oraz staranność,  sprawiają, że spodnie prezentują się bardzo elegancko. Nie tylko dają one funkcjonalność, ale również podnoszą estetykę stroju.

Są również nieodłącznym elementem wyposażenia dla osób pracujących w branży leśnej i zajmujących się wycinką drzew oraz pracami związanymi z obróbką drewna. Te wyjątkowe spodnie zostały zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę w trudnych warunkach.

W jaki sposób chronią spodnie pilarza?

Te ubrania ochronne charakteryzują się kilkoma istotnymi cechami. Po pierwsze, są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak specjalne tkaniny, które są odporne na przecięcia i zadrapania. Dodatkowo, niektóre modele spodni są wyposażone w wzmocnienia wokół pasa, aby zapewnić dodatkowe zabezpieczenie w najbardziej narażonych miejscach.

Wykonane z wytrzymałych materiałów, które dają nam bezpieczeństwo przed różnymi zagrożeniami. Często są one wzmocnione dodatkowymi warstwami na obszarach szczególnie narażonych na przetarcia, takich jak np. pośladki. Dodatkowo, wiele spodni  jest odpornych na ogień, co daje dodatkowe zabezpieczenie w przypadku wystąpienia ewentualnych pożarów. W ten sposób, drwal może czuć się bezpiecznie i pewnie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Wybór spodni dla pilarza

Tego typu odzież jest zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodę ruchów i uniknięcie skaleczenia przez łańcuch i jego prędkość. Wyposażone są w otwory wentylacyjne. Mają elastyczne panele i rozmiar, które umożliwiają łatwe poruszanie się i skomplikowane ruchy, nie krępując przy tym użytkownika. Dodatkowo, elastyczne paski w pasie są idealne dopasowanie do sylwetki. Nadają komfort pracy w wysokiej temperaturze i pracy na powietrzu np. w lesie.

Ochrona antyprzecięciowa jest kluczowym aspektem tych spodni. Wiele modeli posiada funkcjonalne, specjalne wkładki ochronne w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia. Są wodoodporne, a wkładki antyprzęcięciowe są  z materiałów, które absorbuje energię uderzenia i redukują ryzyko obrażeń. Ponadto, niektóre spodnie mają komfortowe, dodatkowe elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność użytkownika w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dlatego spodnie robocze pełnią kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, z którymi spotykają się pracownicy leśni i drwale. Oto jeden z aspektów produktu, przed którym chroni nas tego typu odzież:

1. Cięcia i zadrapania:

Cięcie gałęzi i drewna niesie ze sobą ryzyko wystąpienia cięć i zadrapań. Wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak specjalne tkaniny zastosowane na ich powierzchni, które są odporne na przecięcia i zadrapania. Posiadają zamek błyskawiczny, kieszenie boczne i zabezpieczenia przed cięciem. 

Kilka kliknięć do znalezienia ochronnych spodni antyprzecięciowych - zobacz co znajdziesz w naszej ofercie

Podsumowując, ten rodzaj odzieży ochronnej w pracach leśnych jest niezbędnym elementem wśród wyposażenia dla profesjonalistów pracujących w branży leśnej. Ich wytrzymałe materiały, ergonomiczny design oraz dodatkowe elementy ochronne zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania trudnych zadań związanych z wycinką drzew i obróbką drewna.

Prezentujemy modele, producentów oraz kategorie odzieży zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej kontroli antyprzecięciowej osobom pracującym z pilarkami łańcuchowymi. Zapraszamy do naszego sklepu w celu znalezienia odpowiedniego dla siebie ubioru i rozmiaru. Dostępnych jest wiele interesujących produktów w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?