Zestawy MACTRONIC

Aktywne filtry

Mactronic Floodlight Twin 36000 lm /50Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic z dwiema głowicami o pojemności akumulatora 50 Ah, Floodlight Twin o bardzo dużej mocy świecenia 36000 lumenów. 

Mactronic Floodlight Midi 18000 lm / 47,6 Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic Floodlight Midi o dużej mocy może być łatwo przenoszony na plecach w formie plecaka. Zasięg świecenia wynosi 150m. 

Mactronic Floodlight Midi 18000 lm / 54,4 Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic Floodlight Midi 18000 lm/54,4 Ah o dużej mocy może bez problemu pracować do 9 godzin przy użyciu 50 % mocy. Posiada IP66.

Mactronic Floodlight Single 18000 lm / 50Ah

Przenośny system oświetleniowy Mactronic o dużej mocy, z jedną głowicą 50Ah, Floodlight Single 18000 lm. Czas pracy na maksymalnej mocy wynosi 4 h 30 min. 

Zestawy MACTRONIC

Najaśnice akumulatorowe to mobilne zestawy oświetleniowe składające się z akumulatora, masztu i jednej lub kilku lamp. W Straży Pożarnej urządzenia tego typu wykorzystywane są w celu oświetlenia miejsca akcji wszędzie tam, gdzie nie możliwości zastosowania tradycyjnego oświetlenia podłączonego do sieci lub agregatu prądotwórczego. Przy wyborze najaśnic warto zwrócić uwagę na specyfikację samego akumulatora. Akumulatory litowo-jonowe są jednymi z najlżejszych, dlatego znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach przenośnych nie tylko tych codziennego użytku jak np. laptopy ale też do użytku profesjonalnego. Decydując się na zakup najaśnicy z akumulatorem litowo-jonowym warto zwrócić uwagę na jego pojemność, która jest jednym z czynników decydujących o czasie pracy. Dla ułatwienia wyboru produktu na stronach oferowanych przez nas produktów udostępniamy tabele
z danymi technicznymi.

Najaśnica Mactronic

Mactronic jest polska firmą specjalizująca się w produkcji oświetlenia dla domu, outdoorowego,  militarnego i taktycznego, dla przemysłu czy dla ratowników. Niemalże w każdej z grup znajdują się produkty, które wykorzystane mogą zostać przez Strażaków. W tej kategorii prezentujemy najaśnice Mactronic Floodlight. Te przenośne systemy oświetleniowe występują w wersji z jedną (Single, Midi) lub z dwoma (Duo) głowicami dającymi światło o mocy 18000 lm każda. Najaśnice Mactronic różnią się pojemnością zastosowanego akumulatora litowo-jonowego (od 36,4 Ah do 54,4 Ah). Zestawy zapakowane są w odporne na warunki atmosferyczne i wygodne w transporcie walizki.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?