Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Zbijak do szyb samochodowych

Zbijak do szyb

Automatyczny zbijak do szyb, stosowany w trakcie działań ratowniczych przez strażaków.Dostępny w dwóch kolorach: złotym i srebrnym.

Cena 73,80 zł

Zbijak do szyb samochodowych

W naszym asortymencie oferujemy wysokiej jakości nosze płachtowe z pokrowcem  z wygodnymi uchwytami. Nosze są wygodne dla poszkodowanego i łatwe w użyciu przez ratowników podczas akcji. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Dzięki możliwości złożenia i torbie transportowej obsługa ma zapewniony najwyższy komfort pracy. Zastosowanie noszy znacząco zmniejszają ryzyko urazów przy transporcie. Nadają się do zastosowania w miejscach gdzie nie ma możliwości użycia noszy na sztywnym stelażu. Oferujemy również nosze podbierakowe. Nosze wykonane są z wysokiej jakości lekkiego aluminium, które łatwo się czyści. Nosze mogą być wykorzystywane podczas masowych zdarzeń, katastrof budowlanych lub podczas wypadków komunikacyjnych gdy wielu ludzi doznaje urazu miednicy lub kręgosłupa i muszą być ostrożnie podjęci i przetransportowani. Dzięki łączeniu pośrodku, nosze podbierakowe umożliwiają łatwe złożenie i rozłożenie, co daje możliwość rozdzieleniach ich na dwie części w celu łatwego umieszczenia ich pod poszkodowanym.    

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć