Filtry

Cena

Cena

  • 581,00 zł - 677,00 zł

Zbieracz

Aktywne filtry

Zbieracz 2x75/110

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 110, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 110.

Cena 581,00 zł

Zbieracz 2x52/75

Zbieracz to urządzenie ułatwiające doprowadzenie wody do urządzeń, pojazdów zasilanych linią o średnicy 75, np.: ułatwia zasilenie działek wodno-pianowych czy tankowanie pojazdu przez nasadę 75.

Zbieracz z klapą zwrotną

Zbieracze z klapą zwrotną stosowane są do zbierania wody z dwóch linii zasilających o średnicy 75 mm do nasady ssawnej motopompy o średnicy 110 mm. Zbieracz 2 x 75/110 składa się z korpusu, dwóch tulei wlotu i tulei wylotu oraz klapy zwrotnej. Tuleje zakończone są odpowiednimi nasadami. Na zewnątrz korpusu znajdują się strzałki wskazujące kierunek przepływu wody. Zbieracz ułatwia budowanie linii zasilających do motopompy, autopompy, lub innego urządzenia o dużej wydajności np. działka wodnego czy  tankowania samochodu gaśniczego przez nasadę 110. Zawór klapowy zwrotny zastosowany w zbieraczu pozwala na samoczynne odcięcie jednego z dwóch dopływów wody  w przypadku znacznej różnicy ciśnienia zasilania. Urządzenia niezastąpione są podczas większych akcji z użyciem kilku autopomp czy motopomp lub pracy z działkami gaśniczymi dużej wydajności. W naszej ofercie prezentujemy dwa rodzaje zbieraczy 2x75/110 i 2x52/75, które mogą znaleźć zastosowanie również w Państwa jednostce podczas ćwiczeń czy akcji gaśniczych z ich zastosowaniem.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?