Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Klucz hydrantowy

Klucz do hydrantów nadziemnych K-4

Klucz do hydrantu zewnętrznego, naziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych.

Cena 30,75 zł

Klucz do hydrantów podziemnych

Klucz do hydrantu zewnętrznego, podziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych. 

Cena 97,17 zł

Klucz hydrantowy

Klucz do hydrantu zewnętrznego naziemnego i podziemnego to niezbędny sprzęt w celu otworzenia zaworu i pobierania wody do celów przeciwpożarowych. Przeznaczony do otwierania i zamykania zasuw naziemnych z obudową oraz zasuw a także włazów do hydrantów podziemnych z kapturami. W przypadku potrzeby wykorzystania hydrantu podziemnego za pomocą klucza otwieramy pokrywę zasłaniającą hydrant i montujemy stojak hydrantowy o przekroju 80 mm. Następnie kluczem otwieramy zawór hydrantu. Przy hydrantach nadziemnych za pomocą klucza K-4 do tego typu hydrantów otwieramy zawór zamykający wodę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć