Filtry

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 8 452,00 zł

Piaskowe

Aktywne filtry

UBRANIE SPECJALNE FHR 008 MAX A GOLD

Ubranie specjalne FHR 008 MAX A GOLD w kolorze piaskowym posiada elastyczny mankiet z otworem na kciuk i jest dostępny w rozmiarze od A1 do D4

Cena 2 425,56 zł

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ posiada certyfikat CNBOP. Komplet składa się z kurtki i spodni wykonanych z tkanin gwarantujących skuteczną ochronę Strażaka.

Cena 3 185,70 zł

Ubranie Rosenbauer FIRE MAX 3 piaskowy PBI Matrix

7 272,99Nowe Ubranie bojowe Rosenbauer FIRE MAX 3 Matrix w kolorze piaskowym wykonane zostało z materiału PBI, dającego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Cena 7 272,99 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT - GOLD

Komfortowe UBRANIE SPECJALNE RAPTOR NXT – GOLD Scantex wykonane z Nomex® NXT. Dzięki impregnacji fluorocarbonem nie wymaga impregnacji przez 40 cykli prania.

Cena 3 198,00 zł

Ubranie Rosenbauer Fire Max SF 2-cz OPZ

Prezentujemy dwuczęściowe (kurtka i „ciężkie” spodnie) ubranie specjalne Rosenbauer Fire Max SF zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Ubranie wykonane z Nomexu NXT.

Cena 3 975,00 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR X55

Prezentujemy najnowszą wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR X55 (spodnie + kurtka). Trzywarstwowa budowa – materiał zewnętrzy z włóknem PBI, membrana i podszewka.

Cena 3 997,50 zł

UBRANIE SPECJALNE RAPTOR MATRIX

Oferujemy najnowsza wersję UBRANIA SPECJALNEGO RAPTOR MATRIX. Lekki układ warstwowy (materiał zewnętrzny PBI, membrana, podszewka) z doskonałą oddychalnością.

Cena 3 726,90 zł

Ubranie specjalne US-07 GOLD

Ubranie specjalne US-07 GOLD (kurtka długości ¾ + spodnie) jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dedykowane do akcji gaśniczych i ratunkowych.

Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. OPZ

Ubranie specjalne SYRIUSZ składające się z dwóch części: kurtki oraz spodni wykonanych zgodnie z normą PN EN 469. Posiada świadectwo CNBOP.

Cena 3 186,00 zł

Ubranie specjalne BALLYCLARE XENON BASIC

Kurtka FIR336 i spodnie FIR337 ubrania specjalnego BALLYCLARE XENON BASIC posiadają dodatkowe wzmocnienia okolic łokci i kolan. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

UBRANIE SPECJALNE BALLYCLARE XENON PRO

XENON PRO stworzony przez firmę Ballyclare wyznacza wyższy standard bezpieczeństwa, ergonomii, komfortu i jakości.

Krój ubrania  wzorowany jest na rozwiązaniach sportowych.

Ubranie specjalne SX4 2-częściowe zgodne z OPZ

Najnowszy model ubrania specjalnego SX4- Ubranie specjalne SX4 2- częściowe zgodne z OPZ, wykonane z nowoczesnych materiałów dających doskonałą oddychalność.

Cena 2 767,50 zł

UBRANIE FHR 008 MAX PL 3-cz OPZ

3135UBRANIE FHR 008 MAX PL, komplet 3-częściowy dla PSP, OPZ. Ubranie składa się z kurtki i spodni FHR 008 Max PL oraz kurtki lekkiej - części ubrania FHR 018.

Cena 4 242,27 zł

Ubrania piaskowe

Prezentujemy bezpieczne, wytrzymałe i zgodne z normami piaskowe ubrania specjalne przeznaczone dla strażaków biorących udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Obecnie nowoczesna odzież ochronna wykonana zgodnie z normą zharmonizowaną PN-EN 469 ma konstrukcję warstwową. Oprócz materiału wierzchniego, który ma chronić strażaka głównie przed płomieniem i wysoką temperaturą wyposażona jest w barierę chroniącą przed wilgocią, której zadaniem jest także odprowadzanie nadmiaru wody oraz ciepła wytwarzanego przez organizm ratownika podczas wysiłku fizycznego. W pożarniczym sklepie Strefa998.pl znajdziesz profesjonalne ubrania strażackie w piaskowym kolorze, w które zaopatrują się zarówno jednostki OSP, jak i PSP. Wysoki komfort użytkowania i solidność wykonania charakteryzują nowoczesne ubrania specjalne do działań ratowniczo-gaśniczych. Nowe ubranie bojowe w kolorze piaskowym, stworzono w celu zapewnienia maksymalnej ochrony dla strażaków, z jednoczesnym zagwarantowaniem doskonałego komfortu noszenia i lepszej widoczności podczas akcji np. na drogach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?