WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Kątowe

Aktywne filtry

Latarka M-Fire AG ATEX

Latarka kątowa M-Fire AG posiadająca certyfikat Ex-ATEX oraz spełniająca normę wodoodporności IPX4. Latarka emituje światło o mocy 323 lumenów na odległość 288m

Cena 275,00 zł

Latarka Kątowa

Działania pożarniczo-ratownicze wymagają wspomagania przez odpowiedni sprzęt. W niektórych okolicznościach nabyte umiejętności Strażaków okazują się nieprzydatne ze względu na warunki zastane na miejscu akcji. Niedostateczne lub brak oświetlenia, zadymienie, deszcz czy mgła mogą utrudnić lub uniemożliwić wykonanie zadania. Dlategodobrej jakości latarka, dająca możliwość pracy w każdych warunkach jest produktem niezbędnym. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego produkt został wykonany. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na to, czy obudowa jest odporna na uderzenia, działanie wody czy środków chemicznych. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroki wybór latarek kątowych najwyższej jakości.

Ksenon, dioda, halogen

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór latarek kątowych - niezależnie od preferowanego źródła światła. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wiodących producentów takich jak PELI, BrightStar,  Mactronic oraz NightStick. Wydajne i trwałe modele latarek PELI dedykowane są szczególnie dla służb ratowniczych i Straży Pożarnych. Obudowa latarki BrightStar wykonana jest z bardzo wytrzymałego nylonu a ruchoma głowica latarek NighStick umożliwia trzy pozycje świecenia. W naszym sklepie  znajdziecie Państwo latarki kątowe o doskonałych parametrach technicznych – pozwalające na pracę w każdych warunkach. Na stronach produktów prezentujemy tabele z danymi technicznymi co będzie pomocne w ich porównywaniu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?