Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Kątowe

Latarka M-Fire AG ATEX

Latarka kątowa M-Fire AG posiadająca certyfikat Ex-ATEX oraz spełniająca normę wodoodporności IPX4. Latarka emituje światło o mocy 323 lumenów na odległość 288m

Cena 238,99 zł

Latarka Brightstar kątowa bateryjna

Latarka Brightstar kątowa, bateryjna (6xAA) wykonana z trwałego nylonu. Bardzo dobre parametry - czas świecenia do 14h, zasięg 347m, siła światła 200 lumenów.

Cena 450,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX

Zastosowany w bateryjnej Latarce NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX system DUAL LIGHT pozwala na równoczesne oświetlenie przestrzeni na wprost oraz po bokach.

Cena 450,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX

Latarka kątowa NIGHTSTICK INTRANT XPR 5568RX akumulatorowa z certyfikatem ATEX z kompaktową ruchomą głowicą i dodatkową diodą oświetlającą przestrzeń pod nogami.

Cena 790,00 zł

Latarka Kątowa

Działania pożarniczo-ratownicze wymagają wspomagania przez odpowiedni sprzęt. W niektórych okolicznościach nabyte umiejętności Strażaków okazują się nieprzydatne ze względu na warunki zastane na miejscu akcji. Niedostateczne lub brak oświetlenia, zadymienie, deszcz czy mgła mogą utrudnić lub uniemożliwić wykonanie zadania. Dlategodobrej jakości latarka, dająca możliwość pracy w każdych warunkach jest produktem niezbędnym. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego produkt został wykonany. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na to, czy obudowa jest odporna na uderzenia, działanie wody czy środków chemicznych. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroki wybór latarek kątowych najwyższej jakości.

Ksenon, dioda, halogen

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór latarek kątowych - niezależnie od preferowanego źródła światła. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty wiodących producentów takich jak PELI, BrightStar,  Mactronic oraz NightStick. Wydajne i trwałe modele latarek PELI dedykowane są szczególnie dla służb ratowniczych i Straży Pożarnych. Obudowa latarki BrightStar wykonana jest z bardzo wytrzymałego nylonu a ruchoma głowica latarek NighStick umożliwia trzy pozycje świecenia. W naszym sklepie  znajdziecie Państwo latarki kątowe o doskonałych parametrach technicznych – pozwalające na pracę w każdych warunkach. Na stronach produktów prezentujemy tabele z danymi technicznymi co będzie pomocne w ich porównywaniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć