WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Mostek przejazdowy

Aktywne filtry

Mostek 52/75/110/75/52 (drewniany)

Mostek przejazdowy to podstawowy sprzęt konieczny do przeprowadzenia węży pożarniczych przez drogi. Pozwala na bezpieczny przejazd pojazdu przez linię wężową.

Cena 774,00 zł

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52

Mostek przejazdowy drewniany 52 x 75 x 52, do ochrony i zabezpieczania odcinków wężowych. Płyta belki najazdowej i środkowej wykonana z blachy aluminiowej.

Cena 429,00 zł

Mostek przejazdowy gumowy

Oferowany Mostek przejazdowy gumowy posiada dwustronne łączenia, dzięki którym możemy je dowolnie łączyć i dopasować do długości zagrożonych odcinków wężowych.

Cena 520,00 zł

Mostek przejazdowy

Mostki przejazdowe stosowane są do zabezpieczenia węży tłocznych ułożonych w poprzek dróg przejazdowych, przed zgnieceniem przez koła pojazdów. Mostek przejazdowy  jest idealny jako tymczasowe lub pół trwałe rozwiązanie, przy dodatkowej korzyści płynącej ze zmniejszenia prędkości ruchu drogowego. Oferowane przez naszą firmę mostki przejazdowe są wykonane z wytrzymałej gumy SBR z wbudowanymi elementami odblaskowymi. Mostki gumowe charakteryzują się bardzo długą trwałością, odpornością na wiele czynników atmosferycznych, wygodą w transporcie (są elastyczne i się dobrze składają). Są mocne i pewne. Wytrzymują nacisk do 13 ton na oś pojazdu. Mostki mogą być łączone ze sobą przy pomocy łączników. Mostki przejazdowe mogą być również wykonane z drewna. Służą również  do zabezpieczenia linii wężowych rozłożonych w ciągu komunikacyjnym. Są niezbędne przy bezpiecznym przeprowadzeniu węży przez jezdnie. Mostki przejazdowe najczęściej stosowane są w straży pożarnej oraz przy budowach dróg i autostrad. Innym zastosowaniem może być rolnictwo, nawadnianie, tworzenie przeprawy przy beczkowozach z wodą pitną, zwłaszcza w miastach podczas konieczności zaopatrzenia alternatywnego w wodę.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?