Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Linka strażacka

Linka strażacka SLR-20 z workiem

Oferujemy posiadające świadectwo dopuszczenia CNBOP Linki strażackie SLR o długości 20m i wytrzymałości 28kN. Linki zapakowane w wygodny, przenośny z worek.

Cena 246,00 zł

Linka strażacka SLR-30 z workiem

Poliestrowa Linka strażacka SLR o długości 30m zapakowana w przenośny z worek. Linka zakończona zatrzaśnikiem aluminiowym typu "gruszka" i pętlą z kauszą.

Cena 293,31 zł

Linka strażacka

Niejednokrotnie zdarza się, że strażacy muszą wykonywać czynności ratowniczo-gaśnicze na wysokościach. Wówczas obowiązkowym elementem ich wyposażenia muszą być strażacka linka ratownicza, zapewniające im właściwą ochronę. Ogromną zaletą strażackich linek ratowniczych jest zapewnienie dojścia do trudno dostępnych miejsc. Co więcej, prawidłowo wykorzystywane umożliwiają szybką i bezpieczną akcję ratowniczą w momencie wystąpienia niebezpieczeństwa. Aby jednak należycie spełniały swoje funkcje, muszą być właściwie dopasowane do sytuacji. Strażacka linka ratownicza, wykonana jest z linki torlenowej o średnicy 14mm plecionej, bezrdzeniowej zakończonej łącznikiem samozamykającym z ręczną blokadą i zapleciona pętlą z kauszą, pakowana w podręczny worek. Strażacka linka  ratownicza o małej rozciągliwości jest elementem systemów ochrony indywidualnej, zapobiegającym upadkiem z wysokości. Te wysokiej jakości liny, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, niskim wydłużeniem oraz dużą trwałością.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć