Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3 491,00 zł

Akcesoria do aparatów

Aktywne filtry

Butla kompozytowa 6,8l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 267,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7 l

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 517,00 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 3 491,00 zł

Pokrowiec do masek z tworzywa

Pokrowiec do masek do aparatów powietrznych wykonany z tworzywa. Pokrowiec sprawdzi się do przechowywania i transportu masek, chroniąc je przed uszkodzeniami.

Maska Fenzy OptiPro

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OptiPro do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 1 299,00 zł

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Akcesoria

Przy zakupie aparatów powietrznych należy zwrócić uwagę czy zawierają one wszystkie komponenty czy wymagają dodatkowego zakupu np. maski. Niektóre z elementów wymagają również wymiany w związku z naturalnym zużyciem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy profesjonalne kompletne aparaty powietrzne a także poszczególne elementy wyposażenia dedykowane dla danego modelu takie jak butle kompozytowe i stalowe, maski pełno twarzowe i pokrowce do masek czy pokrowce na butle.

Butle i pokrowce na butle

Butle na sprzężone powietrze wykorzystywane w aparatach powietrznych różnią się materiałem z jakiego zostały wykonane oraz pojemnością. Dostępne są butle stalowe – wykonane z materiałów stalowych oraz kompozytowe – wykonane z kompozytu węglowego. Butle kompozytowe są znacznie lżejsze od tych stalowych i bardziej odporne na uderzenia, ścieranie czy działanie środków chemicznych. Niezależnie od materiału wykonania czy producenta – butle dają możliwość wielokrotnego napełniania. Aby przedłużyć okres użytkowania i ochronić butle warto zaopatrzyć się w pokrowiec na butle, który dodatkowo ułatwi ich przechowywanie i transport. W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży pokrowiec dedykowany do butli stalowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?