Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 1 087,00 zł

Akcesoria do aparatów

Aktywne filtry

Pokrowiec do masek z tworzywa

Pokrowiec do masek do aparatów powietrznych wykonany z tworzywa. Pokrowiec sprawdzi się do przechowywania i transportu masek, chroniąc je przed uszkodzeniami.

Akcesoria

Przy zakupie aparatów powietrznych należy zwrócić uwagę czy zawierają one wszystkie komponenty czy wymagają dodatkowego zakupu np. maski. Niektóre z elementów wymagają również wymiany w związku z naturalnym zużyciem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy profesjonalne kompletne aparaty powietrzne a także poszczególne elementy wyposażenia dedykowane dla danego modelu takie jak butle kompozytowe i stalowe, maski pełno twarzowe i pokrowce do masek czy pokrowce na butle.

Butle i pokrowce na butle

Butle na sprzężone powietrze wykorzystywane w aparatach powietrznych różnią się materiałem z jakiego zostały wykonane oraz pojemnością. Dostępne są butle stalowe – wykonane z materiałów stalowych oraz kompozytowe – wykonane z kompozytu węglowego. Butle kompozytowe są znacznie lżejsze od tych stalowych i bardziej odporne na uderzenia, ścieranie czy działanie środków chemicznych. Niezależnie od materiału wykonania czy producenta – butle dają możliwość wielokrotnego napełniania. Aby przedłużyć okres użytkowania i ochronić butle warto zaopatrzyć się w pokrowiec na butle, który dodatkowo ułatwi ich przechowywanie i transport. W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży pokrowiec dedykowany do butli stalowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?