W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 503,00 zł

Akcesoria do aparatów

Aktywne filtry

Butla kompozytowa 6,9l/300bar MSA z zaworem

Prezentujemy Butle kompozytowe do aparatów powietrznych 6,9l/300 bar MSA. Butle wykonane z kompozytu węglowego, lekkie i odporne na uszkodzenia. Model z zaworem

Butla stalowa Fenzy 6l/300 bar

Butla stalowa Fenzy o pojemności 6l i ciśnieniu roboczym 300 bar. Butla na sprężone powietrze (wielokrotne napełnianie) wykorzystywana w aparatach powietrznych.

Cena 1 107,00 zł

Butla kompozytowa Fenzy 7 l

Butla kompozytowa 7l/300 bar o bardzo niskiej wadze (3,2 kg) w stosunku do butli stalowej. O ciśnieniu roboczym 300 bar.

Cena 2 152,50 zł

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 079,69 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 2 502,94 zł

Pokrowiec do masek z tworzywa

Pokrowiec do masek do aparatów powietrznych wykonany z tworzywa. Pokrowiec sprawdzi się do przechowywania i transportu masek, chroniąc je przed uszkodzeniami.

Maska Fenzy OptiPro

Pełna nadciśnieniowa maska Fenzy OptiPro do zintegrowanego aparatu oddechowego, którą charakteryzuje bardzo szerokie pole widzenia. 

Cena 991,38 zł

Maska do aparatu MSA G1 (paski gumowe)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Maska do aparatu MSA G1 (siatka aramidowa)

Maska gazoszczelna MSA G1 to jedna z najpopularniejszych masek do ochrony dróg oddechowych wśród strażaków. Zapewnia dobre pole widzenia i posiada mały opór oddechowy w trybie gotowości.

Akcesoria

Przy zakupie aparatów powietrznych należy zwrócić uwagę czy zawierają one wszystkie komponenty czy wymagają dodatkowego zakupu np. maski. Niektóre z elementów wymagają również wymiany w związku z naturalnym zużyciem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, w ofercie sklepu pożarniczego Strefa998.pl posiadamy profesjonalne kompletne aparaty powietrzne a także poszczególne elementy wyposażenia dedykowane dla danego modelu takie jak butle kompozytowe i stalowe, maski pełno twarzowe i pokrowce do masek czy pokrowce na butle.

Butle i pokrowce na butle

Butle na sprzężone powietrze wykorzystywane w aparatach powietrznych różnią się materiałem z jakiego zostały wykonane oraz pojemnością. Dostępne są butle stalowe – wykonane z materiałów stalowych oraz kompozytowe – wykonane z kompozytu węglowego. Butle kompozytowe są znacznie lżejsze od tych stalowych i bardziej odporne na uderzenia, ścieranie czy działanie środków chemicznych. Niezależnie od materiału wykonania czy producenta – butle dają możliwość wielokrotnego napełniania. Aby przedłużyć okres użytkowania i ochronić butle warto zaopatrzyć się w pokrowiec na butle, który dodatkowo ułatwi ich przechowywanie i transport. W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży pokrowiec dedykowany do butli stalowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć