Parawan

Aktywne filtry

Parawan ochronny GT020

Parawan ochronny GT020 przeznaczony dla Straży Pożarnej lub Policji wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne.

Cena 1 505,00 zł

Parawan ochronny GT040

Parawan GT040 wykorzystywany jest do zabezpieczania terenu podczas działań ratowniczych. Zastosowanie segmentów sprawia, że parawan staję się bardzo funkcjonalny.

Cena 2 216,00 zł

Parawan ochronny GT030

Parawan GT030 wykorzystywany jest głównie podczas zabezpieczania zdarzeń. Jego konstrukcja pozwala szybko i w łatwy sposób rozłożyć parawan. 

Cena 1 738,00 zł

Parawan ochronny GT050

Parawan GT050 wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń, w których mamy do czynienia z ofiarami śmiertelnymi. W zestawie torba transportowa oraz pokrowiec.

Cena 1 187,00 zł

Parawan

W skutecznie przeprowadzonej akcji ratowniczej decydującą rolę odgrywa czas. W dzisiejszych czasach działania wszystkich służb ratowniczych takich jak straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe utrudniona jest przez obecność ciekawskich i gapiów na miejscu zdarzenia. Osoby takie stanowią poważną przeszkodę w prowadzeniu akcji ratowniczej i działań ratowniczych. Szybko ustawione parawany ochronne  umożliwiają osłonięcie ofiar przed wzrokiem gapiów i zapewniają jednocześnie odpowiednie warunki pracy i pełną koncentrację ekip ratowniczych  w podjętych działaniach. Ustawienie parawanu chroniącego przed wzrokiem ciekawskich trwa jedynie kilka sekund. W miejscach niebezpiecznych takich jak autostrady czy drogi szybkiego ruchu nie osłonięcie terenu prowadzenia akcji ratowniczej może doprowadzić do kolejnych zdarzeń z nieuważnymi kierowcami. Dlatego aktualna pragmatyka prowadzenia akcji ratowniczych potwierdza zasadność i celowość użycia parawanu ochronnego miejsca zdarzenia z udziałem osób poszkodowanych. W naszej ofercie prezentujemy klika rozwiązań z zastosowaniem tego przydatnego elementu w akcjach ratowniczych.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?