W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Parawan

Aktywne filtry

Parawan ochronny GT020

Parawan ochronny GT020 przeznaczony dla Straży Pożarnej lub Policji wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne.

Cena 1 402,20 zł

Parawan ochronny GT040

Parawan GT040 wykorzystywany jest do zabezpieczania terenu podczas działań ratowniczych. Zastosowanie segmentów sprawia, że parawan staję się bardzo funkcjonalny.

Cena 971,70 zł

Parawan ochronny GT030

Parawan GT030 wykorzystywany jest głównie podczas zabezpieczania zdarzeń. Jego konstrukcja pozwala szybko i w łatwy sposób rozłożyć parawan. 

Cena 1 463,70 zł

Parawan ochronny GT050

Parawan GT050 wykorzystywany jest głównie podczas zdarzeń w których wystąpiły ofiary śmiertelne. W zestawie torba transportowa oraz pokrowiec na złożony materiał.

Cena 613,77 zł

Parawan

W skutecznie przeprowadzonej akcji ratowniczej decydującą rolę odgrywa czas. W dzisiejszych czasach działania wszystkich służb ratowniczych takich jak straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe utrudniona jest przez obecność ciekawskich i gapiów na miejscu zdarzenia. Osoby takie stanowią poważną przeszkodę w prowadzeniu akcji ratowniczej i działań ratowniczych. Szybko ustawione parawany ochronne  umożliwiają osłonięcie ofiar przed wzrokiem gapiów i zapewniają jednocześnie odpowiednie warunki pracy i pełną koncentrację ekip ratowniczych  w podjętych działaniach. Ustawienie parawanu chroniącego przed wzrokiem ciekawskich trwa jedynie kilka sekund. W miejscach niebezpiecznych takich jak autostrady czy drogi szybkiego ruchu nie osłonięcie terenu prowadzenia akcji ratowniczej może doprowadzić do kolejnych zdarzeń z nieuważnymi kierowcami. Dlatego aktualna pragmatyka prowadzenia akcji ratowniczych potwierdza zasadność i celowość użycia parawanu ochronnego miejsca zdarzenia z udziałem osób poszkodowanych. W naszej ofercie prezentujemy klika rozwiązań z zastosowaniem tego przydatnego elementu w akcjach ratowniczych.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć