W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 20,00 zł

Dystynkcje OSP

Aktywne filtry

Dystynkcje OSP na ubranie specjalne / koszarowe

Prezentujemy Dystynkcje Ochotniczej Straży Pożarnej, które możemy nosić na ubraniu specjalnym ale też koszarowym. Dystynkcje zgodne z wzorem umundurowania.

Cena 7,00 zł

Dystynkcja na koszule OSP

Oferujemy Dystynkcje na koszule członków Ochotniczej Straży Pożarnej, wskazujące na rangę w strukturach. Dystynkcje w kształcie pięciokąta, do koszuli na guzik.

Cena 7,00 zł

Komplet dystynkcji OSP na mundur galowy

Dystynkcje Ochotniczej Straży Pożarnej do munduru galowego 2 szt. przeznaczone do przyszycia do marynarki oraz 1 szt. na guzik do koszuli.

Cena 19,50 zł

Dystynkcje dla OSP

Kołnierz munduru lub lewa kieszeń koszuli letniej to miejsce gdzie Strażacy Ochotnicy przyczepiają dystynkcje czyli odznaki wskazujące na rangę w strukturach OSP. Dystynkcje w kształcie pięciokąta haftowane są srebrną nicią lub bajorkiem na ciemnogranatowym tle. Wzór dystynkcji oraz sposób ich noszenia określony został w Regulaminie umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Dystynkcja na ubranie specjalne/koszarowe, koszule oraz mundur galowy

Wyróżnienie munduru dystynkcją odpowiednią do pełnionej funkcji jest przywilejem, o którym nie warto zapominać. Dlatego należy zadbać o zakup dystynkcji zarówno na marynarkę jak i koszulę letnią. Oferujemy Strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych dedykowane im dystynkcje, zgodne z obowiązującymi wzorami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć