Filtry

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 36,00 zł

Klucze do łączników

Aktywne filtry

Klucz do łączników K-2

Prezentujemy Klucze do łączników typu STORZ K-2 ułatwiające ich łączenie. Lekkie i wytrzymałe klucze niezastąpione podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 34,00 zł

Klucz do łączników ABC DIN

Oferujemy Klucze do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu Storz, ułatwiają ich łączenie.

Cena 35,00 zł

Klucze do łączników 

Klucze do łączników strażackich przeznaczone są do szczelnego łączenia i rozłączania ze sobą łączników tłocznych lub ssawnych oraz łączenia i rozłączania ich z nasadami pomp, hydrantów, rozdzielaczy. Powinny znajdować się na wyposażeniu każdego samochodu gaśniczego i motopompy w ilości co najmniej po 2 sztuki. Oferowany przez nas klucz strażacki K-2 ma uniwersalne zastosowanie. Klucz K2 służy do otwierania i zamykania łączników w systemie STORZ o średnicy 42/52/75/110. Klucz do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu STORZ, ułatwiają ich łączenie. System STORZ to opatentowany system wyznaczający standard złączy do węży i armatury strażackiej. Złącza charakteryzują się prostą obsługą – łączenie i rozłączanie giętkich przewodów ze sobą oraz z pompami, armatkami wodnymi czy hydrantami jest szybkie, wygodne i nie sprawia żadnych problemów - wystarczy ćwierć obrotu. Jest to szczególnie istotne w czasie używania ich w terenie czy przy akcjach ratowniczo-gaśniczych. Złącza STORZ są stosowane przede wszystkim w straży pożarnej przy systemach przeciwpożarowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?