Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Klucze do łączników

Klucz do łączników K-2

Prezentujemy Klucze do łączników typu STORZ K-2 ułatwiające ich łączenie. Lekkie i wytrzymałe klucze niezastąpione podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 30,75 zł

Klucz do łączników ABC DIN

Oferujemy Klucze do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu Storz, ułatwiają ich łączenie.

Cena 63,96 zł

Klucze do łączników 

Klucze do łączników strażackich przeznaczone są do szczelnego łączenia i rozłączania ze sobą łączników tłocznych lub ssawnych oraz łączenia i rozłączania ich z nasadami pomp, hydrantów, rozdzielaczy. Powinny znajdować się na wyposażeniu każdego samochodu gaśniczego i motopompy w ilości co najmniej po 2 sztuki. Oferowany przez nas klucz strażacki K-2 ma uniwersalne zastosowanie. Klucz K2 służy do otwierania i zamykania łączników w systemie STORZ o średnicy 42/52/75/110. Klucz do łączników ABC DIN (110 – 75 – 52) wykonane w całości ze stali. Klucze przeznaczone do łączników typu STORZ, ułatwiają ich łączenie. System STORZ to opatentowany system wyznaczający standard złączy do węży i armatury strażackiej. Złącza charakteryzują się prostą obsługą – łączenie i rozłączanie giętkich przewodów ze sobą oraz z pompami, armatkami wodnymi czy hydrantami jest szybkie, wygodne i nie sprawia żadnych problemów - wystarczy ćwierć obrotu. Jest to szczególnie istotne w czasie używania ich w terenie czy przy akcjach ratowniczo-gaśniczych. Złącza STORZ są stosowane przede wszystkim w straży pożarnej przy systemach przeciwpożarowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć