WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Wentylator oddymiający

Aktywne filtry

Wentylator LEADER MT236 NEO

Kompaktowa budowa wentylatora oddymiającego przy dużej wydajności pozwala na wszechstronne zastosowanie urządzenia.

Cena 20 000,00 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY V16

Wentylator oddymiający FANERGY V16 jest nowoczesnym, mobilnym urządzeniem o wielorakim zastosowaniu jak oddymianie, wytwarzanie mgły wodnej czy podawanie piany

Cena 14 579,19 zł

Wentylator oddymiający MW 22

Wentylator oddymiający MW 22 jest urządzeniem przydatnym wszędzie tam, gdzie potrzeba dostarczyć dużą ilość powietrza w krótkim czasie.

Cena 4 256,00 zł

Turbowentylator oddymiający PH VP 450 (GP)

Turbowentylator wyróżnia się małymi wymiarami i małym ciężarem, uzyskując jednocześnie dużą wydajność tłoczonego powietrza. Jest także łatwy do przenoszenia. Produkt posiada zintegrowane urządzenie do produkcji mgły wodnej.

Cena 6 871,00 zł

Wentylator oddymiający

Wentylacja nadciśnieniowa stosowana w akcjach ratowniczo-gaśniczych od wielu lat jest  realizowana w pożarnictwie za pomocą wentylatorów oddymiających. Wentylatory oddymiające pełnią bardzo ważną rolę podczas akcji gaśniczych w razie ewentualnego pożaru. Odprowadzając dym i szkodliwe substancje zawarte w powietrzu ułatwiają ewakuację ludzi oraz sprzętu z płonącego obiektu. Dzięki nim akcje gaśnicze przebiegają szybciej i są bardziej skuteczne. Po przeprowadzeniu wielu prób w czasie gaszenia małych pożarów opracowany został model wentylatora dla straży pożarnej, który dostarczał czyste powietrze do budynku i tym samym usuwał z niego dym. Zaprojektowano więc wentylator napędzany silnikiem spalinowym a w ostatnim czasie wysokowydajne  wentylatory serii FANEGRY . Wraz z wdrażaniem do produkcji coraz to nowocześniejszych wentylatorów rozpoczęła się edukacja i szkolenia w dziedzinie prowadzenia tzw. wentylacji nadciśnieniowej. W  naszej ofercie znajdują się wentylatory i turbowentylatory oddymiające różnych marek. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne przy wyborze oferowanych przez naszą firmę różnych modeli wentylatorów i turbowentylatorów.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?