Mocowania do hełmów

Aktywne filtry

Uchwyt latarki do hełmu KZPT

Za pomocą prezentowanego Uchwytu latarki do hełmu KZPT zamontujemy latarkę na niemalże każdym hełmie wyposażonym w gniazdo do montażu uchwytu latarki.

Cena 48,59 zł

Mocowania do hełmów

Tylko solidnie zamontowana na hełmie strażackim latarka nahełmowa spełni swoje wymagania. Podczas akcji strażackiej prowadzonej w ograniczonej lub zerowej widoczności nie możemy pozwolić sobie na utratę zazwyczaj jedynego źródła światła jaki daje latarka. Dlatego niezbędnym jest zaopatrzenie w mocowanie dedykowane dla danego rodzaju hełmu lub danej latarki.

Mocowania dostosowane do rodzaju hełmu

W ofercie naszego sklepu pożarniczego posiadamy uchwyty do mocowania latarek na hełmach Gallet, Tytan oraz Calisia, które produkowane są przez polskiego producenta - Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. Uchwyty stosowane mogą być wyłącznie na hełmach posiadających oryginalne gniazdo adaptacyjne. Montaż latarek za pomocą prezentowanych uchwytów będzie łatwy i solidny. Wybierając uchwyt należy zwrócić uwagę również na typ latarki, jakiej będziemy używać. W opisach zaznaczamy, do jakiego typu hełmu i latarki dedykowany jest dany produkt.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?