Filtry

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 130,00 zł

Rogatywki PSP

Aktywne filtry

Beret PSP

Berety PSP zgodnie z rozporządzeniem MSWiA w sprawie umundurowania strażaków PSP zaliczają się do część ubioru służbowego. Oferujemy berety w wielu rozmiarach.

Cena 69,00 zł

Rogatywki PSP

Rogatywka PSP wymieniona jest w rozporządzeniu MSWiA w sprawie umundurowania strażaków PSP jako zasadniczy przedmiot ubioru wyjściowego. Natomiast do część ubioru służbowego zalicza się beret lub kapelusz oraz czapkę służbową. Każdy Strażak zdaje sobie sprawę z tego, że mundur należy nosić z należytą powagą i poszanowaniem dlatego pamiętajmy, że występując w danym typie ubioru powinniśmy obowiązkowo założyć dedykowane mu nakrycie głowy. To właśnie rogatywki PSP, czapki czy berety są miejscem do ujawnienia wizerunku orła oraz dystynkcji świadczących o stanowisku.

Nakrycia głowy na każda okazję

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl możecie Państwo zakupić części umundurowania Strażaków Państwowej Straży Pożarnej takie jak czapki zimowe oraz berety - zgodne z wytycznymi MSWiA. Oferowane czapki zimowe służbowe wykonane są z ciemnogranatowej gabardyny. Tylne i boczne części czapki można odwinąć w celu dokładniejszego zabezpieczenia przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Owalne czarne berety posiadają w przedniej części wzmocnienie nadające odpowiedni kształt. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów co pozwoli na ich długie użytkowanie. Posiadamy szeroki wachlarz rozmiarów prezentowanych nakryć głowy od 54-62.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?