Wciągarka

Aktywne filtry

Wyciągarka przenośna DWP 5000

Wyciągarka przenośna DWP 5000 wyposażona w  linę stalową z hakiem, uchwyt do zawieszenia wyciągarki na haku samochodowym, pilot przewodowy i przewody zasilające

Wyciągarka przenośna DWP 3500

Wyciągarka przenośna DWP 3500 wyposażona w  linę stalową z hakiem, uchwyt do zawieszenia wyciągarki na haku samochodowym, pilot przewodowy i przewody zasilające

Cena 890,00 zł

Przeciągarka linowa

Wciągnik linowy - urządzenie niezbędne podczas akcji ratowniczych do unoszenia i przeciągania obiektów

Cena 658,00 zł

Wyciągarka samochodowa z osprzętem – funkcjonalny sprzęt strażacki

W ofercie naszego sklepu oferujemy wiele modeli wciągarek z osprzętem. Wciągarka przeznaczona jest do montażu w każdym pojeździe. W zależności od potrzeb oraz warunków posiadamy urządzenia z linką stalową lub lekką, a także linką syntetyczną. Dodatkowo w zestawie wraz z wciągarką samochodową jest linka, hak, okablowanie, prowadnica, śruby montażowe, natomiast w zależności od modelu - pilot przewodowy bądź bezprzewodowy. Ponadto istotną informacją jest, że wciągarki samochodowe z osprzętem dostępne w ofercie naszego sklepu spełniają normy europejskie oraz są zgodne z wymogami KSRG.

Wciągarka z osprzętem

Wciągarka to sprzęt pomocny podczas wypadków samochodowych. Strażacy na miejscu zdarzenia zmagają się z trudnymi, często skomplikowanymi wypadkami, podczas których muszą zastosować odpowiedni sprzęt. W przypadku wypadków komunikacyjnych są zmuszeni wydostać pojazd z trudno dostępnych miejsc. Wówczas nieocenionym elementem wyposażenia wozu strażackiego jest wciągarka. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór profesjonalnych wciągarek.

Wciągarka samochodowa strażacka

Wciągarka to sprzęt strażacki charakteryzujący się wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Sprzęt ten okazuje się niezawodny w wielu sytuacjach. Wciągarka samochodowa posiada m.in. stalową linę, hak i prowadnicę rolkową. Dzięki temu wyróżnia się nie tylko wytrzymałością i odpornością na duże obciążenie, ale również zwiększonym komfortem pracy. Precyzyjne wykonanie wciągarek zapewnia długie i bezpieczne użytkowanie. Bogaty asortyment naszego sklepu spełni oczekiwania każdego strażaka.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?