Buty służbowe PSP

Aktywne filtry

Buty dowódczo-sztabowe HAIX Eagle Athletic 2.1 GTX

Buty Eagle Athletic 2.1 GTX firmy HAIX zostały zaprojektowane by być lekkimi i dynamicznymi butami nie tracąc na wytrzymałości i ochronie, a przy tym być wysoce oddychającymi i wodoodpornymi. Zapewniają całkowity komfort noszenia, a jednocześnie zapewniają stopie całą niezbędną stabilizację i ochronę.

Cena 674,90 zł

Buty służbowe PSP

W tej kategorii znajdują się buty służbowe dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej zgodne z najnowszym rozporządzeniem KG PSP. Półbuty wyjściowe dzięki tradycyjnemu wyglądowi mogą być wykorzystywane do wielu zadań. Jest to obuwie przeznaczone dla Kadry oraz pracowników administracyjnych zarówno w PSP jak i pracowników MSWiA. Buty są stworzone z wysokich jakości materiałów. Charakteryzują się idealnym wyprofilowaniem podbicia, co pozwala na użytkowanie obuwia. Dzięki cholewce stworzonej na wzór anatomiczny stopy, doskonale zdają egzamin podczas zajęć praktycznych i w codziennym użytkowaniu. Pamiętajmy, że praca strażaka wymaga wysokiej jakości butów nie tylko podczas akcji ratowniczo-gaśniczej, ale podczas wykonywania obowiązków na całej służbie. Buty służbowe PSP to wygoda, wysoka jakość, komfort oraz nowoczesność. Obuwie musi przetrwać wszelkiego rodzaju warunki pogodowe i wyzwania stawiane przed tą wymagającą profesją.

Buty dowódczo-sztabowe PSP

Praca strażaka to wymagania, które nie tylko wiążą się z wyjazdami do akcji gaśniczych, to też praca związana z administracją oraz innymi zadaniami wymagającymi specjalnego obuwia. Do wykonywania tych zadań jest odpowiednie umundurowanie w tym m.in. buty dowódczo-sztabowe PSP, które są zgodne z obowiązującym rozporządzeniem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Większość obuwia dla kadry dowódczej wykonana jest ze skóry bydlęcej – dzięki temu buty zapewniają komfort podczas użytkowania. Ponadto charakteryzują się antypoślizgową i odporną na olej podeszwą. System montażu obuwia wykonany w najnowszej technologii klejenia, który zapewnia wysoką jakość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Buty dowódczo-sztabowe PSP wytrzymałe obuwie strażackie jest trwałe, wygodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wiele butów dostępnych w naszej ofercie wyposażone są w amortyzowane wkładki, podeszwy odporne na poślizg, odporne na substancje chemiczne. Wszystkie te dodatki sprawiają, że te specjalne obuwie dla Państwowej Straży Pożarnej są wytrzymałe, a także wyróżniają się swoją nowoczesnością spełniającą wymagania KG PSP.

Buty dla kadry dowódczej PSP

Buty dla kadry dowódczej PSP zostały zaprojektowane by być lekkimi i dynamicznymi butami. Charakteryzują się wytrzymałością i ochroną przed uderzeniami mechanicznymi, a przy tym wyróżniają się wysoce oddychającymi i wodoodpornymi materiałami. Zapewniają całkowity komfort noszenia, a jednocześnie zapewniają stopie całą niezbędną stabilizację podczas użytkowania. Dodatkowo obuwie charakteryzuje się absorpcją uderzeń oraz wstrząsów, która jest wbudowana w podeszwę buta. Obuwie służbowe posiada antypoślizgową zewnętrzną podeszwę w innowacyjnym designie. Ponadto buty są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie strażaka, nowoczesnym wyglądzie, a także spełniając szczególne wymagania Komendanta Głównego PSP. Dodatkowo buty dla kadry dowódczej PSP posiada wkładkę, która całkowicie przepuszcza wilgoć zapewniając suchą stopę przez cały okres używania obuwia. Wkładka w obuwiu służbowym ma właściwości antybakteryjne i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Można więc bez problemu ją wyjąć i wyprać w 30 stopniach. Kolejną zaletą butów dla kadry dowódczej PSP jest fakt użytkowania ich w ciepłe dni jednocześnie podczas częstej aktywności.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?