Filtry

Cena

Cena

  • 453,00 zł - 3 537,00 zł

MikoRescueTech

Aktywne filtry

Lanca gaśnicza MK2019 700-A/52

Lanca gaśnicza MK2019 700-A/52 o średnicy 35 mm jest wykorzystywana w działaniach ratowniczo-gaśniczych z poziomu kondygnacji, która znajduje się pod pożarem.

Cena 2 334,00 zł

Lanca gaśnicza MK II 35-800/52

Lanca gaśnicza MKII35-800/52 to wykonane ze stali uszlachetnionej narzędzie do zapobiegania i zwalczania pożarów wewnętrznych w miejscach trudnodostępnych.
Cena 2 829,00 zł

Lanca gaśnicza MK 35-1000/52

Lanca gaśnicza MK 35-1000/52 z wymiennym grotem i podbijakiem. Lanca wykonana z wytrzymałej stali z karbowaniami zabezpieczającymi przed wypadnięciem z otworu.

Cena 2 971,00 zł

Lanca gaśnicza kominowa LKG-50 5-10l min

Lanca zaprojektowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia związane z likwidacją pożarów przewodów kominowych. LKG-50 nowy produkt od MicoRescueTech

Cena 3 254,00 zł

Lanca gaśnicza dachowa MKD35-1000/52

Prezentujemy Lance gaśnicze dachowe MKD35-1000/52. Głowica do ataku o wydajności 160 l/min. do walki z pożarami powstałymi w miejscach trudno dostępnych.

Cena 3 254,00 zł

Podpora MikoRescueTech PT-1215 ze zwijaczem

Unikatowa teleskopowa Podpora ratownicza MikoRescueTech PT-1200 z wymienną głowicą, zintegrowanym pasem napinającym i zwijaczem. Aż sześć punktów zaczepowych.

Cena 2 971,00 zł

Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem

Prezentujemy przeznaczone do szeroko pojętej stabilizacji ratowniczej teleskopowe Podpory MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem i zintegrowanym pasem napinającym

Cena 3 112,00 zł

Zacisk hydrauliczny ZHR-65 4t

Zacisk hydrauliczny ZHR-65 4t wyprodukowany przez firmę MikoRescueTech przeznaczony do zamykania przepływu cieczy lub gazu w rurach.

Cena 2 547,00 zł

Wspornik okrągły WSP-O

Wspornik ratowniczy okrągły WSP-O pod rozpieracz cylindryczny P2. Wspornik wykonany ze stali węglowej o grubości 10 mm, dodatkowo zabezpieczonej przed korozją.

Cena 637,00 zł

Wspornik progowy płaski WSP-P

Wykonany ze stali węglowej o grubości 10mm i pokryty antykorozyjną farbą Wspornik ratowniczy progowy płaski WSP-P - dedykowany do rozpieraczy cylindrycznych.

Cena 920,00 zł

Wspornik progowy kątowy WSP-K

Konstrukcja Wsporników progowych kątowych GOLD WSP-K pozwala na rozmaite zastosowanie podczas akcji z użyciem rozpieraczy cylindrycznych lub ramieniowych.

Cena 1 330,00 zł

Wspornik progowy WSP-S

Wykonany ze stali węglowej Wspornik progowy WSP-S z otworami na pasy lub łańcuchy będzie idealnym narzędziem do stosowania podczas akcji z użyciem rozpieracza.

Cena 1 387,00 zł

Głowica wymienna dla MK II 35 ATAK

W ofercie naszego sklepu mamy jeden z najważniejszych dodatków do lancy gaśniczej MK II 35. Ta głowica wymienna służy do ataku o przepływie 160 litrów na minutę. Produkt marki MikoRescueTech cechuje się wytrzymałością, jest prosta w użyciu i posłuży nam przez lata.

Cena 524,00 zł

Głowica wymienna dla MK II 35 OBRONA

Oferujemy w naszym sklepie wymienną głowicę do lancy gaśniczej MK II 35. Produkt jest obronną głowicą, która ma przepływ 160 litrów na minutę. Produkt marki MikoRescueTech charakteryzuje się trwałością i intuicyjną obsługą.

Cena 524,00 zł

Głowica wymienna dla MK II 35 do torfów

Do kupienia w naszym sklepie jest specjalna wymienna głowica do lancy gaśniczej MK II 35. Głowica została stworzona tak aby móc dobrze ugasić pożary torfu i poszycia leśnego.

Cena 566,00 zł

Przedłużka do Lancy MK II 35 o długości 800mm

Sklep nasz oferuje przedłużkę do lancy gaśniczej MK II 35. Produkt ma długość 800 mm. Zaprojektowana przez MikoRescueTech przedłużka nie zmniejsza nam przepływu, jest wytrzymała i posłuży nam przez długie lata.

Cena 665,00 zł

Zestaw do mikrotechniki MikoRescueTech

Zestaw do mikrotechniki MikoRescueTech do precyzyjnego usuwania małych elementów. W zestawie m.in. szlifierka wysokoobrotowa, nożyczki ratownicze, dwie pęsety.

Cena 2 405,00 zł

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (2 stanowiska)

Oferujemy Mocowanie gaśnic od MikoRescueTech, 2 stanowiska – do transportu dwóch gaśnic. Wymiary mocowania: szerokość 18,4cm, długość 42cm, głębokość 50,3cm.

Cena 708,00 zł

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (3 stanowiska)

Mocowanie gaśnic MikoRescueTech (3 stanowiska) do zamontowania w pojeździe ratowniczo- gaśniczym. Idealny sposób na organizację i bezpieczny transport sprzętu.

Cena 849,00 zł

Sprzęt ratowniczy MikoRescueTech

Urządzenia ratownicze MikoRescueTech są doceniane w branży ratowniczej ze względu na stosowanie unikalnych rozwiązań, dzięki którym są właściwie bezkonkurencyjne. Podpora MikoRescueTech to sprawdzone narzędzie służące do stabilizacji oraz zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych działań ratowniczych. Oferuje szerokie możliwości konfiguracji, dzięki czemu stanowi niezastąpione wsparcie w ratownictwie technicznym i drogowym. Czym wyróżnia się to praktyczne urządzenie? Podpora wyposażona jest w teleskopowy mechanizm, umożliwiający błyskawiczną zmianę długości. Posiada wymienną głowicę, stopę ślizgową, zintegrowany pas napinający oraz 6 dodatkowych punktów podczepienia pasa, które zapewniają maksymalną stabilność. Urządzenie znajduje szereg zastosowań - z połączenia ze sobą dwóch podpór można utworzyć rampę podnoszącą, a trzy złączone podpory mogą pełnić rolę trójnoga alpinistycznego. Podpora MikoRescueTech łączy w sobie niezwykle prostą i szybką obsługę z doskonałą stabilnością oraz wytrzymałością. Narzędzie jest wykonane ze stalowych profili wzmacnianych elementami ciętymi laserowi. Dodatkowo, podpora została ocynkowana galwanicznie i częściowo pomalowana powłokami ochronnymi. Dzięki temu, jest niezawodna w każdych warunkach i odporna na warunki zewnętrzne.

Akcesoria do podpory MikoRescueTech

Nasza oferta zapewnia kompleksowe akcesoria do podpory MikoRescueTech, które mogą jeszcze bardziej podnieść funkcjonalność tego narzędzia. Dysponujemy między innymi specjalnymi podstawami, głowicami do łączenia podpór oraz przedłużkami. Uniwersalne podpory ratownicze wraz z kompletem akcesoriów stanowią wręcz obowiązkowe elementy wyposażenia każdej jednostki PSP oraz OSP!

Niezawodne wsporniki progowe

W asortymencie MikoRescueTech znalazły się również solidne wsporniki progowe, które są wręcz niezbędne podczas korzystania z rozpieraczy cylindrycznych. Profesjonalne rozpieracze stosowane są np. do ratowania osób, które zostały unieruchomione w samochodzie wskutek wypadku drogowego. W takich sytuacjach wsporniki progowe zapewniają anty poślizgowość oraz pewne, stabilne oparcie, co umożliwia bezpieczne i skuteczne korzystanie z rozpieracza. 

Postaw na sprawdzone urządzenia od MikoRescueTech

Specjalistyczny sprzęt MikoRescueTech bezapelacyjnie powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej jednostki ratownictwa pożarniczego. Jego wszechstronne możliwości przydadzą się w wielu sytuacjach, zwiększając skuteczność wszelkich akcji ratowniczych. Sprawdź niezawodne urządzenia, które są dostępne w naszym profesjonalnym sklepie!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?