Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

MikoRescueTech

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Sprzęt MikoRescueTech

Urządzenia ratownicze MikoRescueTech są doceniane w branży ratowniczej ze względu na stosowanie unikalnych rozwiązań, dzięki którym są właściwie bezkonkurencyjne. Podpora MikoRescueTech to sprawdzone narzędzie służące do stabilizacji oraz zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych działań ratowniczych. Oferuje szerokie możliwości konfiguracji, dzięki czemu stanowi niezastąpione wsparcie w ratownictwie technicznym i drogowym. Czym wyróżnia się to praktyczne urządzenie? Podpora wyposażona jest w teleskopowy mechanizm, umożliwiający błyskawiczną zmianę długości. Posiada wymienną głowicę, stopę ślizgową, zintegrowany pas napinający oraz 6 dodatkowych punktów podczepienia pasa, które zapewniają maksymalną stabilność. Urządzenie znajduje szereg zastosowań - z połączenia ze sobą dwóch podpór można utworzyć rampę podnoszącą, a trzy złączone podpory mogą pełnić rolę trójnoga alpinistycznego. Podpora MikoRescueTech łączy w sobie niezwykle prostą i szybką obsługę z doskonałą stabilnością oraz wytrzymałością. Narzędzie jest ywkonane ze stalowych profili wzmacnianych elementami ciętymi laserowi. Dodatkowo, podpora została ocynkowana galwanicznie i częściowo pomalowana powłokami ochronnymi. Dzięki temu, jest niezawodna w każdych warunkach i jest w stanie  nawet bardzo duże obciążenia!

Akcesoria do podpory MikoRescueTech

Nasza oferta zapewnia kompleksowe akcesoria do podpory MikoRescueTech, które mogą jeszcze bardziej podnieść funkcjonalność tego narzędzia. Dysponujemy między innymi specjalnymi podstawami, głowicami do łączenia podpór oraz przedłużkami. Uniwersalne podpory ratownicze wraz z kompletem akcesoriów stanowią wręcz obowiązkowe elementy wyposażenia każdej jednostki PSP oraz OSP!

Niezawodne wsporniki progowe

W asortymencie MikoRescueTech znalazły się również solidne wsporniki progowe, które są wręcz niezbędne podczas korzystania z rozpieraczy cylindrycznych. Profesjonalne rozpieracze stosowane są np. do ratowania osób, które zostały unieruchomione w samochodzie wskutek wypadku drogowego. W takich sytuacjach wsporniki progowe zapewniają anty poślizgowość oraz pewne, stabilne oparcie, co umożliwia bezpieczne i skuteczne korzystanie z rozpieracza. 

Postaw na sprawdzone urządzenia od MikoRescueTech

Specjalistyczny sprzęt MikoRescueTech bezapelacyjnie powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej jednostki ratownictwa pożarniczego. Jego wszechstronne możliwości przydadzą się w wielu sytuacjach, zwiększając skuteczność wszelkich akcji ratowniczych. Sprawdź niezawodne urządzenia MikoRescueTech, które są dostępne w naszym profesjonalnym sklepie!