WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 289,00 zł - 9 477,00 zł

Zbiornik przenośny na wodę o poj. min. 2000 dm3

Aktywne filtry

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 997,00 zł

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 506,00 zł

Zbiornik przenośny na wodę

Rozkładane zbiorniki wodne wraz ze stelażami idealnie nadają do wykorzystania podczas działań gaśniczych. Łatwe i proste w rozstawieniu  zbiorniki wodne mogą stanowić  bardzo przydatny  punkt czerpania wody podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Zbiornik wykonany z tkaniny powlekanej   PCV o łączeniach ze stelażem metalowym lub szybkorozstawialnym. Zbiornik  wyposażony  jest w rękaw spustowy do usuwania wody. Jest łatwy w demontażu, po użyciu i osuszeniu przechowywany w specjalnym pokrowcu. Każda jednostka OSP powinna mieć na wyposażeniu własny  zbiornik o wybranej  pojemności wody. Zbiornik odpowiednio eksploatowany będzie służył długie lata.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?