W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 264,00 zł - 715,00 zł

Węże W75

Aktywne filtry

Wąż strażacki WV 75-20ŁA - Bogdan Gil

Wąż WV-75-20-ŁA to wykonany  zgodnie z obowiązującymi normami wąż pożarniczy polskiej produkcji. Posiada świadectwo dopuszczenia.

Cena 309,78 zł

Wąż W 75-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp)

Wąż W 75-20-ŁA/PCV Bezalin (do motopomp) wykonany z lekkich i elastycznych surowców, odpornych na działanie warunków atmosferycznych i ozon. Świadectwo CNBOP.

Cena 264,51 zł

Wąż W 75-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp)

Pożarniczy Wąż tłoczony W 75-20-ŁA/PU/PW Bezalin (do motopomp) z gładką, odporną na pleśń i gnicie wkładką wewnętrzną. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 364,94 zł

Węże W75

Wszelkie najważniejsze informacje na temat węży są na nich wytłoczone. Oznakowanie umieszcza się na obu końcach węża w sposób trwały i czytelny. Informacje, jakie producent zobowiązany jest do umieszczenia na wężu to: znak/nazwa wytwórcy, oznaczenie węża, rok produkcji, numer świadectwa dopuszczenia i znak jednostki dopuszczającej. Dla użytkowników najważniejsze jest oznaczenie, składające się z liter i cyfr. Węże tłoczone (duża litera „W”) oznacza się w następujący sposób: dwie/trzy pierwsze cyfry po literze „W” oznaczają nominalną średnicę wewnętrzną; kolejne dwie cyfry oznaczają jego długość; ostatnie litery określają odmianę węży w zależności od użytego łącznika (ŁA-łącznik ze stopów aluminium, ŁM-łącznik ze stopów miedzi, B-bez łączników).

Wąż pożarniczy W75

W tym miejscu znajdziecie Państwo węże pożarnicze tłoczone W75 o długości 20m z łącznikami wykonanymi ze stopów aluminium. Standardowe oznaczenie takiego węża wygląda następująco: W-75-20-ŁA. Łączniki aluminiowe są powszechnie wykorzystywane w pożarnictwie. Ten materiał gwarantuje wysoką odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne przy jednoczesnej niewielkiej wadze. Wśród prezentowanych węży pożarniczych W75 znajduje się również wąż do drabin o długości 40m. Przy wchodzeniu po drabinie z linią gaśniczą pamiętajmy o przestrzeganiu zasad BHP – w czasie wchodzenia na drabinę wąż powinien być ułożony na szczeblach między nogami Strażaka a w czasie wykonywania działań gaśniczych podczepiony do jej szczebli (pod łącznikiem).

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć